منو سایت

آیا کوین بیس LUNC را فهرست می کند؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

بازار کریپتو در طول سال‌ها شاهد سقوط‌های زیادی بوده است، اما هیچ چیز ویران‌کننده‌تر از سقوط Luna Classic نبود. این سقوط میلیون ها سرمایه گذار لونا و کل بازار را نیز تحت تأثیر قرار داد. در عرض 72 ساعت، قیمت لونا تا 99 درصد کاهش یافت و بسیاری از صرافی‌های برتر مانند کوین‌بیس، بایننس و دیگران، بلافاصله پس از سقوط، سکه را از فهرست خارج کردند.

سرمایه گذاران بیشترین تأثیر را داشتند. با این حال، زمانی که توسعه دهندگان تغییر کلاسیک Luna را کنار گذاشتند، این اثر بدتر شد. این شرکت هرگز در صندلی عقب نشست و شروع به کار روی یک پروژه جدید کرد. برای غلبه بر چنین فاجعه ای، آنها یک زنجیره و سکه جدید به نام LUNC راه اندازی کردند.

هر سکه و زنجیره در ابتدا با مشکلاتی روبرو می شود. اولین مورد کاهش زنجیره تامین است، و دوم لیست کردن کوین در صرافی های برتر مانند Binance، Coinbase، Kraken، Robinhood و غیره. توسعه دهندگان برنامه های فوق العاده ای برای آن داشتند.

کاهش عرضه کل

در آغاز ماه سپتامبر، زنجیره LUNC از سرمایه گذاران خود خواست تا در مورد اینکه آیا آنها مالیات 1.2 درصدی را برای سوزاندن مبلغ کل عرضه خواهند پرداخت یا خیر، رأی دهند. در 15هفتم سپتامبر، 99.88٪ از مردم برای فعال کردن مالیات 1.2٪ بر روی دکمه بله کلیک کردند. این در 20 فعال شدهفتم ماه سپتامبر در بلاک چین Terra Classic.

بر اساس اعداد رسمی، بیش از 2 میلیارد توکن LUNC تنها در یک هفته در مقایسه با 4 میلیارد توکن در چهار ماه گذشته. و سوختگی با همان سرعت ادامه خواهد داشت. نمودار زیر نشان می دهد که عرضه کل آنها در حال کاهش است.

آیا کوین بیس LUNC را فهرست می کند؟  1

فهرست شدن در صرافی های برتر Crypto

دومین نکته مهم این است که سکه را در صرافی های برتر فهرست کنید. یک صرافی تا زمانی که از معیارهای خاصی پیروی نکند، هیچ سکه ای را فهرست نمی کند. اگرچه LUNC تقریباً این معیارها را برآورده کرده است، Coinbase هنوز تمایلی به فهرست کردن آن ندارد. یکی از دلایل بسیاری این است که یکی از بنیانگذاران LUNA classic Do Kwon هنوز توسط مقامات کره ای تحت تحقیق است.

علاوه بر این، دادگاه ناحیه کره از اینترپل برای دستگیری دو کوون و پنج عضو دیگر از جامعه کلاسیک LUNA کمک گرفته است. در چنین شرایطی، Coinbase تمایلی به فهرست کردن سکه LUNC ندارد.

بازسازی اکوسیستم LUNA

اما این نباید دغدغه Coinbase و سایر صرافی های رمزنگاری باشد زیرا بلاک چین LUNA خستگی ناپذیر در حال بازسازی اکوسیستم خود است. این اکوسیستم قصد دارد LUNA v2 را در اواسط سال 2023 راه اندازی کند و رشد ابزار را افزایش دهد.

آنها همچنین در حال کار بر روی ارتباطات بین بلاک‌چینی هستند و خطر خرابی‌هایی را که در می 2022 اتفاق افتاد را کاهش می‌دهند. علاوه بر این، آنها تصریح کرده‌اند که بلاک چین به یک نهاد، شخص یا مقام واحد تعلق ندارد. بنابراین دستگیری یا ادعای Do Kwon و دیگران نباید جامعه رمزنگاری را نگران کند.

Coinbase و فهرست LUNC

از بحث بالا، کاملاً واضح است که دیر یا زود، coinbase قرار است LUNC را فهرست کند. تنها سوال این است که کی قرار است آن را فهرست کنند؟ با این حال، راه های جایگزین دیگری نیز وجود دارد. در سال 2021، جامعه SHIBA طوماری را در Change.org امضا کرد و بعداً بیش از 3000000 نفر را جذب کرد و تقاضای آنها این بود که سکه را در بورس Robinhood فهرست کنند. چند ماه بعد، در آن پلتفرم فهرست شد.

به طور مشابه، جامعه LUNA می تواند طوماری را در Change.org امضا کند تا سکه خود را در آنجا فهرست کند. این یکی از راه های بسیار است.

افکار نهایی

همانطور که در بالا ذکر شد، coinbase سکه LUNC را فهرست می کند، اما سوال این است که آنها چه زمانی این کار را انجام خواهند داد؟ این شرکت در بازسازی اکوسیستم کار فوق العاده ای انجام می دهد. تا به امروز، هیچ جامعه دیگری پس از چنین سقوط عظیمی به اکوسیستم خود چنین نکرده است. بنابراین آینده LUNC و روشن و درخشان است.