منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • آیا چند ضلعی (MATIC) بالا می رود؟ تحولات و سقوط های جدید

آیا چند ضلعی (MATIC) بالا می رود؟ تحولات و سقوط های جدید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

موتور Polygon MATIC به طور فعال پروژه های جدیدی را هر هفته در میان تولید می کند. قیمت MATIC، ارز بومی بلاک چین، هنوز به این تحولات واکنش نشان نداده است، زیرا بازار نزولی سال 2022 همچنان ادامه دارد.

در آخرین به‌روزرسانی، مهم‌ترین پیشرفت‌های سال 2022 را بررسی کردیم. این موارد شامل مشارکت با Robinhood، BigQuery Google، Reddit، Disney، Meta، Nike و Starbucks بود.

آیا MATIC بالا می رود؟ در بخش‌های بعدی، نقاط قوت اکوسیستم، تحولات اخیر، ریزش‌ها و قیمت احتمالی سکه را بررسی خواهیم کرد.

جامعه چند ضلعی

این پروتکل موفقیت های خود را مدیون جامعه پر جنب و جوش خود از سازندگان، توسعه دهندگان، سازندگان، طرفداران و علاقه مندان است.

به‌روزرسانی انجمن پلتفرم نشان می‌دهد که اکوسیستم با ساخت، توسعه و به اشتراک گذاشتن بهترین شیوه‌ها در Web3، به پرورش جامعه ادامه می‌دهد.

کمک های بلاعوض نقش حیاتی در رشد اکوسیستم در روزهای اولیه آن داشت. اکوسیستم برنامه را برای یک منبع مالی پایدارتر غروب خواهد کرد. آنها یک برنامه کوپن برای گرد هم آوردن شرکا و مشارکت کنندگان برای شروع برنامه های جدید ایجاد خواهند کرد.

این اکوسیستم برنامه انجمن را تا سال 2023 گسترش خواهد داد. این برنامه راهی برای جوامع محلی برای ارتباط با پروژه است و این برنامه موفقیت زیادی در هند داشته است.

آنها برنامه مدافعان را راه اندازی مجدد خواهند کرد و به موفقیت های آن در گرد هم آوردن جامعه و فراهم کردن منابع برای وکلای مدافع برای ادامه بشارت اشاره می کنند.

تور هند آنها به تازگی به پایان رسیده است و هزاران توسعه دهنده از سراسر کشور در یک امر جامعه سازی گرد هم آمده است. جذب پروتکل در ETH هند مشهود بود، به طوری که از 450 پروژه ارائه شده، توسعه دهندگان 300 پروژه را بر اساس پروتکل ساختند.

تحولات اکوسیستم

این فصل جشن برای توسعه دهندگان عالی بوده است.

Polygon با OCEEF برای پیشبرد سواد اقیانوسی با یافتن راه‌های جدید و جذاب برای قرار گرفتن افراد در معرض ماموریت‌های اعماق دریا شریک شد. این مشارکت ایجاد دسترسی دموکراتیک به پیشرفته ترین RV Odyssey را امکان پذیر می کند. جامعه در مورد تحقیقات، برنامه های سفر آینده و تکالیف خود تصمیم خواهد گرفت.

در هفته اول دسامبر، آنها با Magic Eden شریک شدند. Shatterpoint اولین پروژه در این زنجیره خواهد بود که بر روی Magic Eden ساخته می شود. Magic Eden یک بازار NFT زنجیره ای پیشرو است. می توانید NFT های آنها را با $MATIC، $WETH و $USDC ضرب کرده و معامله کنید.

کیف پول فانتوم به زودی وارد پروتکل می شود. فانتوم بیش از 3 میلیون کاربر دارد، مشارکت آنها یک پیروزی بزرگ برای اکوسیستم خواهد بود.

این پلتفرم به لطف محققان زنجیره PoS آنها می تواند سریعتر عمل کند. محققان یک موتور EVM موازی را پیشنهاد کردند که 100 درصد توان گاز را در زنجیره اصلی افزایش می دهد. آنها این محصول را در سال 2023 عرضه خواهند کرد.

همکاری اخیر با Flipkart، یک غول تجارت الکترونیک در هند، شاهد توسعه یک مرکز تعالی تجارت الکترونیک خواهد بود. این مرکز همه چیزهای تجارت الکترونیک را در Web3 و metaverse بررسی خواهد کرد.

چشم انداز قیمت MATIC

تجزیه و تحلیل Nansen ai نشان می دهد که Polygon همچنان در حجم پل پیشرو است و حدود 31٪ از حجم کل 391 میلیون دلار را تشکیل می دهد. دو قرارداد برتر این پل به ترتیب 30.5 میلیارد دلار و 10.3 میلیارد دلار کتاب داشته اند.

آیا چند ضلعی (MATIC) بالا می رود؟  تحولات و سقوط های جدید 1

MATIC تحت تأثیر زمستان کریپتو قرار گرفته است. سکه در اطلاعیه های پلتفرم اصلی افزایش یافت و بعداً به سمت قیمت های پایین تر عقب نشینی کرد. تا کنون 65 درصد از قیمت افتتاحیه سال 2.53 دلار کاهش یافته است.

در زمان انتشار، 0.789 دلار معامله شد.

آیا چند ضلعی (MATIC) بالا می رود؟  تحولات و سقوط های جدید 2

از طریق تجزیه و تحلیل قیمت نمودار، می‌توانیم حرکت نزولی قیمت را از هیستوگرام MACD استنتاج کنیم. MACD و خطوط سیگنال در حال حرکت به سمت جنوب هستند، بنابراین قیمت ها ممکن است کاهش یابد. شاخص قدرت نسبی 14 روزه نشان می دهد که سکه در قلمروی بیش از حد فروش یا خرید بیش از حد نیست و فضای زیادی برای حرکت قیمت وجود دارد.

بازار نزولی و تحولات اکوسیستم مهمترین نقش را در عملکرد MATIC در سال 2022 ایفا کرده است. آیا MATIC صعود خواهد کرد؟ احساسات مثبت بازار در صنعت کریپتو حلقه مفقوده MATIC است تا به شکوه سابق خود بازگردد.

همچنین پیش بینی قیمت MATIC 2023-2031 را بخوانید.