منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • آیا پیشرفت های تکنولوژیکی در سخت افزار استخراج می تواند هزینه ها را کاهش دهد؟

آیا پیشرفت های تکنولوژیکی در سخت افزار استخراج می تواند هزینه ها را کاهش دهد؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

با پیشرفت های تکنولوژیکی در سخت افزار استخراج (به عنوان مثال ، مدارهای مجتمع ویژه برنامه ، تولید واحد پردازش عمومی) ، معدنچیان می توانند سکه ها را سریعتر استخراج کرده و نرخ هش خود را افزایش دهند.

با افزایش تلاش و موفقیت معدنچیان با صرف زمان و صرف انرژی کمتر ، بهره وری آنها نیز بهبود می یابد. از این رو ، آنها در مقایسه با زمانی که تجهیزات تکنولوژیکی کمتری داشتند ، تعداد بیشتری سکه در گردش ضرب می کردند. بیایید تاثیر پیشرفت های تکنولوژیکی بر سخت افزارهای استخراج و نحوه تأثیر آن بر قیمت سکه های JAX را ارزیابی کنیم.

پیشرفت های تکنولوژیکی در سخت افزار استخراج

در استخراج ارزهای رمزنگاری شده ، پیشرفت های تکنولوژیکی پیشرفت در سخت افزارهای استخراج است که معادلات پیچیده ریاضی را سریعتر حل می کند و به معدنچیان راه حل های مورد نیاز برای اعتبار سنجی و ایجاد بلوک های جدید را می دهد.

در دهه 2010 ، پروفسور آمریکایی جاناتان کومی در مقاله ای تحقیقی توضیح داد که بازده انرژی تراشه های رایانه ای در هر 2.6 سال یکبار دو برابر می شود. بر این اساس ، آنها در ابتدا هزینه بیشتری دارند و باعث کاهش قیمت در چند ماه آینده در مورد تجهیزات معدن پیشرفته می شوند. در دراز مدت ، قیمتها مانع پذیرش فناوری توسط سایر معدنچیان نمی شود. بنابراین ، مسئله اصلی این است که آیا مزایای استفاده از سخت افزارهای پیشرفته از نظر فناوری برای Jax.Network مشکل ساز خواهد شد؟

اثرات سخت افزارهای استخراج شده از نظر فناوری بر JAX

مزایای استفاده از سخت افزارهای استخراج معدن از نظر فنی بیشتر از هزینه های اولیه است. ماینرها می توانند توکن های جدید را استخراج کرده و با سرعت بیشتری در گردش قرار دهند. هنگامی که عرضه توکن ها افزایش می یابد و به گردش می رسد ، انتظار می رود قیمت ارز رمزنگاری شده کاهش یابد زیرا تقاضای کمتری برای آن وجود دارد.

کاهش تقاضا نگرانی کمی از ارزهای رمزنگاری شده مانند بیت کوین دارد زیرا عرضه آنها محدود است. با این حال ، برای JAX ، ارز رمزنگاری شده Jax.Network ، که مقیاس پذیر است و عرضه آن محدود نیست ، معرفی تعداد قابل توجهی از توکن ها می تواند قیمت را در تقاضای کمتر کاهش دهد و باعث سقوط ارز در یک حلقه بازخورد منفی شود.

در حالی که ممکن است قیمت JAX اندکی کاهش یابد ، اما اگر تعداد زیادی توکن ضرب و وارد بازار شوند ، کاهش قیمت نیز به حجم اضافه شده سکه ها در مقایسه با تعداد سکه های موجود در گردش بستگی دارد. پاداش های Jax.Network متناسب با تلاش و پاداش ها سکه های JAX است. به طور طبیعی ، معدنچیان تنها در صورتی معادن سکه JAX را استخراج می کنند که بتوانند از آن سود ببرند.

Jax.Network می تواند تورم را با JAX کنترل کند زیرا معدنچیان تنها زمانی می توانند قدرت استخراج خود را افزایش دهند که تقاضای بیشتری برای سکه وجود داشته باشد. علاوه بر این ، از زمان استخراج معدنچیان برای فرصت استخراج JAX هزینه قابل توجهی وجود دارد از پاداش بلوک BTC خود برای چاپ JAX صرف نظر کنید ، برای معدن بسیار گران است ، به خصوص اگر قیمت آن در حال کاهش است. معدنچیان برای کنترل تورم در JAX و در عین حال ثابت نگه داشتن سکه ، باید قدرت استخراج خود را در شبکه کاهش دهند.

نکته دیگری که باید به آن توجه کرد این است که Jax.Network ضریب K را معرفی کرده است که معدنچیان می توانند برای جلوگیری از کاهش سریع هزینه های استخراج ، به آن رای دهند. ضریب توسط معدنچیان تنظیم می شود. اگر آنها مقدار مطلوب K را رعایت نکنند و مایل به چاپ بیشتر باشند ، ارزش کل شبکه را در معرض خطر قرار می دهند ، زیرا کاربران می توانند سکه های JAX خود را با سکه های دیگر عوض کنند ، بنابراین به معدنچیان نشان می دهد که دارند سکه های زیادی چاپ کرد

نتیجه

پیشرفت های تکنولوژیکی در سخت افزار استخراج و افزایش نرخ هش می تواند تعداد و نرخ سکه های JAX ضرب شده را افزایش دهد. از نظر تئوری ، با افزایش سود بیشتر معدنچیان از استخراج JAX ، سایر معدنچیان شروع به استخراج JAX می کنند و افزایش عرضه زمانی که تقاضای کمی برای آن وجود داشته باشد ، قیمت را کاهش می دهد.

همچنین ، قبل از افزودن بلاک به بلاک چین ، هنوز باید اتفاق نظر وجود داشته باشد. بنابراین ، احتمال حمله 51 significantly به میزان قابل توجهی کاهش می یابد زیرا کمتر احتمال دارد که کسی بتواند به اندازه کافی سکه JAX ضرب کند تا قیمت آن را کاهش داده یا باعث خرابی شود.