منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • آیا می توانید با افزودن این ارزهای رمزنگاری شده به مجموعه خود یک میلیونر شوید – Polkadot (DOT) و Logarithmic Finance (LOG)

آیا می توانید با افزودن این ارزهای رمزنگاری شده به مجموعه خود یک میلیونر شوید – Polkadot (DOT) و Logarithmic Finance (LOG)

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

قیمت اکثر ارزهای رمزنگاری شده کاهش یافته است و حتی بهترین دارایی های دیجیتال حداقل 50 درصد از ارزش کل خود را از دست داده اند.

وقتی به سقوط کریپتو در سال 2022، به راحتی می توان از معامله با ارزهای دیجیتال یا معامله با آنها دلسرد شد. بله، قیمت اکثر ارزهای رمزنگاری شده کاهش یافته است و حتی بهترین دارایی های دیجیتال حداقل 50 درصد از ارزش کل خود را از دست داده اند. با این حال، مهم است که در نظر داشته باشید که چنین چیزی قبلاً اتفاق افتاده است و بازار قوی تر از همیشه بازگشته است.

هنگامی که شما بررسی کنید تاریخچه بازار خرسی، خواهید دید که چیزی شبیه به این در طول این اتفاق افتاده است سقوط کریپتو در سال 2017. اما کسانی که می‌توانستند اعتماد و اعتماد خود را به بازار حفظ کنند، سود زیادی به دست آوردند. در واقع برخی از این افراد امروزه میلیونر هستند. خوب این به چه معنا است؟ سقوط فعلی بازار سکه میدان مین فرصت ها است. با شناسایی دارایی های دیجیتال مناسب برای سرمایه گذاری، سبد سهام شما می تواند با سودهای کلان منفجر شود.

با این حال، بخش چالش برانگیز این فرآیند، شناسایی بهترین ارزهای دیجیتال برای خرید است. بازار ارزهای دیجیتال با چندین گزینه پر شده است، به خصوص زمانی که به دنبال خرید هستید آلت کوین. هر یک از این جایگزین ها چیز متفاوتی را ارائه می دهد. Polkadot (DOT) و Logarithmic Finance (LOG) جایگزین های دیجیتال قابل اعتمادی در بازار ارزهای دیجیتال هستند که می توانند پس از این بازار نزولی فعلی، شما را به یک میلیونر تبدیل کنند. این قطعه به شما نشان می دهد که چرا باید روی آنها سرمایه گذاری کنید.

برترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاری

پولکادوت (DOT)

آیا می توانید با افزودن این ارزهای دیجیتال به مجموعه خود یک میلیونر شوید - Polkadot (DOT) و Logarithmic Finance (LOG) 1

پولکادوت یک ارز دیجیتال است که قصد دارد یک چارچوب چند زنجیره ای را ترویج کند. این ارز دیجیتال در فضای رمزنگاری مورد توجه مثبت زیادی قرار گرفته است. بسیاری از مردم نیز از آن به عنوان یکی از خلاقانه ترین پروژه هایی یاد می کنند که در حال حاضر روی آن کار می شود. این پروتکل توسط یک توکن بومی که به آن اشاره می‌شود، پشتیبانی می‌شود نقطه.

Polkadot برای داشتن یک مدل شبکه انعطاف پذیر و تطبیقی ​​طراحی شده است. در نتیجه، غیر متمرکز ساخت اپلیکیشن ها و پروژه های DeFi آسان است. پروژه های DeFi ساخته شده در Polkadot بلاک چین بر یک چارچوب مدولار Substrate تکیه خواهد کرد. این چارچوب به توسعه دهندگان این امکان را می داد تا به راحتی هر ویژگی را که انتخاب می کنند بدون مشکل اضافه کنند. در نتیجه، آنها به راحتی می توانند مقیاس پذیری و چالش های قابلیت همکاری را مدیریت کنند. Polkadot یک پروتکل نوآورانه است که به توسعه دهندگان اجازه می دهد بلاک چین خود را از ابتدا ایجاد کنند.

با توجه به افزایش محبوبیت این ارز دیجیتال جدید، بسیاری از سرمایه گذاران علاقه خود را به ارز دیجیتال شروع کرده اند. برخی وجود دارند که آن را قاتل واقعی اتریوم می دانند. چه کسی می داند؟ Polkadot می تواند از این بازار نزولی خارج شود و ATH جدیدی را وارد کند.

مالی لگاریتمی (LOG)

ارزهای رمزنگاری شده

مالی لگاریتمی یکی از آخرین پروتکل های مبادله ای است که در بازار ارزهای دیجیتال منتشر شده است. در نتیجه، پتانسیل زیادی برای آینده این توکن وجود دارد. این ارز دیجیتال به دلیل زیرساخت عالی و نقشه راه، شهرت گسترده ای از سوی افراد مختلف و متخصصان رمزنگاری به دست آورده است.

Logarithmic Fiance برای ارائه راه حل های مبادله منحصر به فرد طراحی شده است که در دنیای وب 3.0 بسیار مورد نیاز است. این ارز دیجیتال جدید یک پروتکل لایه سوم است. این با قابلیت های چند زنجیره ای طراحی شده است که بلاک چین های فردی را به هم مرتبط می کند و تراکنش ها را بین آنها ارسال می کند. در نتیجه، می‌تواند از تراکنش‌های سریع و ارزان در سراسر بلاک چین پشتیبانی کند. به دلیل تقاضای زیاد در دفی جهان برای راه حلی مانند این، ارزش ورود به سیستم تنظیم شده است که پس از این دوره لمس، سر به فلک بکشد.

مالی لگاریتمی پروتکلی است که بر روی مکانیزم منحصر به فردی به نام رمزگذاری همومورفیک اجرا می شود. این کد رمزگذاری یکی از جدیدترین و مبتکرانه‌ترین پروتکل‌های بلاک چین است که در هر کجای دنیا می‌توانید پیدا کنید. LOG نشانه اصلی این پروتکل است. کاملاً واضح است که دلایل زیادی وجود دارد که چرا مالی لگاریتمی می تواند به شما در بهبود وضعیت اخیر کمک کند سقوط کریپتو.

آیا مایلید به انجمن مالی لگاریتمی بپیوندید؟ برای شروع روی لینک پیش فروش زیر کلیک کنید.

پیش فروش: https://presale.logarithmic.finance/register

سایت اینترنتی: https://logarithmic.finance/تلگرام: https://t.me/LOGARITHMIC_FINANCE_OFFICIAL