منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • آیا مقامات دارایی های Do Kwon را مسدود کردند؟

آیا مقامات دارایی های Do Kwon را مسدود کردند؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

دو کوون یکی از بنیانگذاران Terra است رد کرد ادعا می کند که دارایی های او به ارزش بیش از 39 میلیون دلار توسط دولت کره جنوبی مصادره شده است. چند ماه پیش گزارش هایی منتشر شد مبنی بر اینکه آژانس نظارتی دارایی ها را در ارتباط با حادثه ترا توقیف کرده است. دو کوون در توییتر اشاره کرد که او هیچ وجهی در صرافی‌های ارز دیجیتال ندارد و طبق گزارش‌ها وجوه او مسدود شده است. او در توضیح عمیق‌تر اشاره کرد که برای انجام معاملات کریپتو بسیار مشغول است.

Do Kwon ادعاهای مصادره را رد می کند

دو کوون در تاپیک توییتری خود اشاره کرد که امیدوار است مقامات از وجوه توقیف شده برای منافع کشور استفاده کنند. اشاره او در ارتباط با حدود 66 میلیون دلاری بود که طبق گزارش ها توسط مقامات در صرافی ها مسدود شده بود. در این گزارش ادعا شده بود که صرافی‌ها با مقامات همکاری کردند تا امکان مصادره را فراهم کنند.

دو کوون اشاره کرد که از شنیدن این شایعه متعجب شد و نمی‌داند چرا آنها سعی دارند آن را بیشتر جلو ببرند. وی خاطرنشان کرد که در هیچ یک از صرافی های ذکر شده در گزارش وجوهی ندارد و حتی معامله نمی کند. به غیر از Kwon، بنیاد لونا نیز برای رد این گزارش آمده است.

مقامات هنوز نمی توانند بنیانگذار Terra را پیدا کنند

چند هفته پیش، یکی از بنیانگذاران Terra اشاره کرد که با سرمایه های متعلق به شرکتش مداخله نکرده است و همه صندوق ها هنوز در محدوده خود محفوظ هستند. اینترپل قبلاً با بیان این مطلب حکم بازداشت او را صادر کرده بود. در بیانیه قبلی مقامات کره جنوبی، دو کوون می تواند توسط مقامات در سراسر جهان دستگیر شود و به کشور بازگردانده شود تا با اتهامات جنایات خود روبرو شود.

از سوی دیگر، دو کوون بار دیگر تاکید کرده است که فراری نیست و آماده است با هر دولتی که بخواهد با او و شرکتش گفت‌وگوی منطقی داشته باشد، وارد مذاکره شود. مقامات کره جنوبی حکم بازداشت وی را به دلیل نقض قوانین حفاظت از بازارها صادر کردند. این حکم همچنین چهار نفر دیگر را متهم کرد. این موضوع پس از سقوط LUNA و استیبل کوین آن، UST آغاز شد. این اتفاق ناگوار باعث شد که سرمایه گذاران بیش از 40 میلیون دلار در زمان وقوع حادثه از دست بدهند.