منو سایت

آیا محاکمه کوون انگیزه سیاسی دارد؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

پرونده Do Kwon با مقامات کره جنوبی از زمانی که وارد رسانه های اصلی شده است مورد توجه همه در بازار ارزهای دیجیتال بوده است. بر اساس بیانیه جدیدی که سخنگوی Terraform Labs منتشر کرده است، این شرکت معتقد است که این شکار مدیر عامل آن ارتباط سیاسی دارد. این سخنگو خاطرنشان کرد که پس از آن که آژانس مسئول دادستانی برای گسترش تعریف امنیت تسلیم فشار عمومی شد، شرکت به این موضوع نگاه می کند.

مقامات حکمی علیه دو کوون صادر کردند

در بیانیه ای به WSJ، سخنگوی این کشور اشاره کرد که این پرونده اکنون به یک بازی سیاسی تبدیل شده است و مقامات از نشان دادن انصاف دقیق مورد انتظار خودداری می کنند. در این بیانیه همچنین اشاره شده است که آنها در حمایت از حقوق شخص مورد علاقه که در قانون کره ذکر شده است، کوتاهی کرده اند. چند هفته پیش، مقامات کره جنوبی حکم بازداشت دو کوون را به دلیل نقض قوانین بازار کشور صادر کردند.

با این حال، این شرکت به ضمانت نامه پاسخ داد و بیان کرد که دارایی دیجیتال آن را نمی توان به عنوان امنیت شناسایی کرد، بنابراین تحت پوشش قوانینی نیست که آژانس گفته است این شرکت نقض کرده است. این سخنگو خاطرنشان کرد که اگرچه مقامات آگاه بودند که سکه الزامات امنیت را برآورده نمی کند، اما به دلیل منافع عمومی راهی برای گسترش این تعریف پیدا کردند.

Terra ادعا می کند که مدیر عامل آن پنهان نیست

ترا مدعی است که هنوز بر این باور است که هیچ یک از سکه‌هایش را نمی‌توان به عنوان امنیت طبقه‌بندی کرد، حتی اگر مقامات کشور تلاش می‌کنند تعریف امنیت را تغییر دهند. این نقطه کانونی، Terra است که از یک سنگر در مورد شرکت‌های دارایی دیجیتال استفاده می‌کند که هنوز باید از قوانین و مقررات نامشخص در کشور پیروی کنند. همانطور که مطرح می شود، این قانون توکن هایی را که روی یک بلاک چین هستند پوشش نمی دهد.

با این حال، این کشور در حال حرکت به سمت ایجاد یک چارچوب نظارتی برای اوراق بهادار است که می تواند تا پایان سال جاری فعال شود. سندی که قبلا فاش شده بود نشان می‌داد که کشور در حال حاضر روی قوانین کریپتو کار می‌کند و قرار است در سال 2024 منتشر شود. Do Kwon در سایه باقی می‌ماند و مکان فعلی‌اش هنوز برای مقامات یا عموم مردم ناشناخته است. این شرکت همچنین ادعا می کند که به دلایل ظریف از ارائه مکان خود خودداری می کند. با این حال، بیان می کند که دو کوون مخفی نیست، حتی پس از چندین گزارش که ادعا می کند پرونده او به اینترپل ارسال شده است تا او را شکار کند.