منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • آیا مالاوی از استخراج بیت کوین سود می برد؟

آیا مالاوی از استخراج بیت کوین سود می برد؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

مالاوی در حال حاضر یکی از معدود کشورهای آفریقایی است که استخراج بیت کوین در آن تبدیل به یک تبلیغات تمام عیار شده است. پروژه اخیر استخراج بیت کوین، که از انرژی آبی استفاده نشده بهره می برد، اکنون در حال افزایش است. به گفته شرکت مسئول این پروژه، بیش از 1500 خانواده از شبکه کوچک در جنوب مالاوی استفاده می کنند. را پروژه در حال استقرار بیش از 50 کیلووات انرژی برای آزمایش منطقه جدید به عنوان یک سایت خوب برای استخراج معادن است.

مالاوی از مزایای این پروژه برخوردار است

در بیانیه منتشر شده توسط مدیرعامل این شرکت، کشور اکنون تاثیر مثبتی از پروژه احساس می‌کند، اگرچه هنوز در مرحله اولیه آن است. وی خاطرنشان کرد که پروژه نیروگاه قبلاً سال ها پیش پرواز کرده بود، اما پروژه در آن دوره تکمیل نشد. این به این دلیل بود که نمی توانست به بخش بیشتری از جمعیت دسترسی پیدا کند، بنابراین برای خرید کنتور برای اتصال به بودجه نیاز بود.

با این حال، این پروژه جدید با تأمین بودجه برای دسترسی به افراد بیشتری بر آن منطقه نظارت کرده است. استخراج‌کنندگان بیت‌کوین در یک محیط انعطاف‌پذیر رشد می‌کنند، اما معمولاً برای شروع کسب‌وکار خود به انرژی بالایی نیاز دارند. بنابراین، آنها معمولاً عملیات استخراج خود را در نزدیکی مناطق با قدرت بیش از حد قرار می دهند. مالاوی این محیط را برای آنها فراهم می کند و به آنها اجازه می دهد از منبع انرژی پاک موجود استفاده کنند.

Gridless پروژه های بیشتری را در سال 2023 برنامه ریزی می کند

این دومین پروژه رسمی Gridless است که در آفریقا آغاز می شود. این شرکت سال گذشته پروژه‌ای را در کنیا به پایان رساند و به خردسالان اجازه می‌دهد از انرژی پاک در نزدیکی نیروگاه‌های آبی در سال 2022 استفاده کنند. گذشته از تأثیر اقتصادی مکان‌یابی دکل‌های معدنی در مالاوی، مزایای دیگری نیز وجود دارد که این کشور از آن برخوردار است، مانند فرصت‌های شغلی. و مانند آن مدیر اجرایی همچنین گفت که از زمان شروع پروژه هیچ مشکلی در مورد برق وجود نداشته است، زیرا مالاوی معمولاً به دلیل کاهش بار در طول بحران های برق شناخته می شود.

این مجری همچنین خاطرنشان کرد: علاوه بر مفید بودن شبکه ها، راه را برای خدمات کارآمد در سایر ابعاد کشور نیز هموار می کند. یکی دیگر از مدیران نیز همین دیدگاه را به اشتراک گذاشت و اظهار داشت که برنامه هایی برای ادامه این پروژه در سراسر آفریقا وجود دارد. این روند از سال گذشته با السالوادور آغاز شد و در سال 2023 به رشد خود ادامه داد. شرکت‌های مسئول پروژه با شرکت‌های تامین‌کننده انرژی برای پرداخت یارانه هزینه‌ها همکاری می‌کنند و به نوبه خود می‌توانند با اطمینان از شغل بیشتر، کل کشور را سرپا نگه دارند. فرصت ها.