منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • آیا لندن خانه بعدی ارزهای دیجیتال است؟

آیا لندن خانه بعدی ارزهای دیجیتال است؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

پذیرش دارایی های دیجیتال در سطح جریان اصلی به بسیاری از زیرساخت ها و تنظیمات نسبت داده شده است. برخی از این فناوری‌ها شامل نوردهی و سیستم‌های پشتیبانی است که به رشد دارایی کمک می‌کند. با این حال، این تصور وجود دارد که با نگاهی به آخرین صنایعی که کریپتو در حال نفوذ به آن است، لندن خانه بعدی دارایی های دیجیتال است. برخی از شاخص‌هایی که این را نشان می‌دهند مالیات، رویدادها، دستگاه‌های باجه خودکار و مشاغل هستند.

Recap لندن را در رتبه اول در شهرهایی که آماده رمزنگاری هستند قرار می دهد

نخست وزیر ریشی سوناک می خواهد اطمینان حاصل کند که بریتانیا، به ویژه لندن، در مرکز توسعه فناوری قرار دارد. بر اساس سند خلاصه منتشر شده، دیدگاه او که بر این نکته تأکید دارد نیز در همین جهت است.

این سند از داده‌های هشت نکته کلیدی استفاده کرد تا نشان دهد کشور چقدر برای فناوری و نوآوری آماده است. طبق گزارش Recap، دبی با اطمینان در سه جایگاه برتر قرار گرفته است و این فضا را با نیویورک به اشتراک می گذارد. با این حال، در یک پیچ شگفت‌انگیز از رویدادها، هنگ کنگ شش پله پایین‌تر از رتبه‌بندی قبلی خود سقوط کرد تا در این فهرست قرار بگیرد.

پذیرش کریپتو هنوز در حال افزایش است

به گفته Recap، برخی از عواملی که مورد بررسی قرار گرفت عبارتند از تعداد رویدادها در شهر، مشاغل مرتبط با رمزنگاری و پیشنهادات. برخی دیگر دستگاه های خودپرداز رمزنگاری دارند و تعداد کل شرکت های رمزنگاری که فعالیت های خود را از شهرها انجام می دهند. سایر ملاحظات که جزئیات فعالیت های رمزنگاری را ذکر نکردند عبارتند از تحقیق، توسعه و کیفیت زندگی. Recap تاکید کرد که از بین بیش از 40 شهر در سراسر جهان، لندن همچنان بیشترین کارگران را در مشاغل کریپتو در خود جای داده است.

با این حال، بسیاری از شهرهای دیگر در این فهرست، بیشتر از لندن، معیارهای دیگری را به رخ می کشند، که این امر باعث می شود که پذیرش کریپتو همچنان در سراسر جهان قوی باشد. در اخبار دیگر، انگلیس در حال حاضر در حال بررسی برنامه هایی برای راه اندازی CBDC در چند سال آینده است. بر اساس گزارش‌ها، این بانک اکنون در حال بررسی جزئیات کلیدی و هر اطلاعات لازم برای راه‌اندازی ارز دیجیتال در سال 2030 است. با این حال، در یک گام به عقب برای این بخش، چین ممنوعیت تجارت کریپتو در سراسر کشور را اعلام کرده است.