منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • آیا شیبا اینو با DOGE همبستگی معکوس دارد؟

آیا شیبا اینو با DOGE همبستگی معکوس دارد؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

Dogecoin و Shiba Inu هر دو دسته ارزهای رمزنگاری شده میم را کنترل می کنند، اما به نظر می رسد روند قیمت آنها کاملاً تغییر کرده است. اوایل امروز، جامعه Dogecoin با این خبر مواجه شد که توییتر ممکن است در حال برنامه‌ریزی برای توقف تصمیم قبلی برای افزودن پشتیبانی از کیف پول ارزهای دیجیتال به اپلیکیشن شبکه‌های اجتماعی باشد.

Dogecoin سقوط می کند، Shiba Inu پمپ می کند

در نتیجه، قیمت Dogecoin شروع به کاهش قابل توجهی کرد. در زمان انتشار، DOGE قبلاً به 0.1229 دلار کاهش یافته است که نشان دهنده کاهش بیش از 7 درصدی در بازه زمانی 24 ساعته است. در همین حال، دومین میم رمزنگاری بزرگ شیبا اینو، حتی در انتهای گزارش، برعکس عمل کرده است.

آیا شیبا اینو با DOGE همبستگی معکوس دارد؟  1

شیبا در حال حاضر با قیمت 0.00001257 دلار معامله می شود که در بازه زمانی 24 ساعته بیش از 3 درصد افزایش داشته است. همانطور که از نمودار قیمت Coinmarketcap مشاهده می شود، به نظر می رسد که برخی از وجوه از Dogecoin ممکن است به Shiba Inu برگشته باشند، با توجه به افزایش قابل توجهی که در عرض چند دقیقه اتفاق افتاد.

آیا شیبا اینو با DOGE همبستگی معکوس دارد؟  2

Moreso، حجم معاملات Dogecoin در حال حاضر با 26.65 درصد کاهش به 2.83 میلیارد دلار رسیده است. با این حال، بر اساس Coinmarketcap، حجم Shiba Inu با 2 درصد افزایش به 603 میلیون دلار رسیده است.

چرا Dogecoin در حال سقوط است؟

دوج کوین هفته گذشته پس از خرید توییتر توسط ایلان ماسک، که قبلاً از این ارز دیجیتال حمایت کرده بود، خبرساز شد. با پیشروی ماسک در پلتفرم اجتماعی، بسیاری از مردم حدس می زدند که توییتر می تواند ارز رمزنگاری شده میم را به عنوان گزینه پرداخت برای خدمات پریمیوم خود استفاده کند.

این مفروضات منجر به یک رالی عظیم در Dogecoin با افزایش بیش از 130 درصدی در پایان اکتبر شد. اما اطلاعات به اشتراک گذاشته شده با پلتفرمر نشان داد که توییتر برنامه های کیف پول رمزنگاری خود را در کنار سایر ویژگی های برنامه ریزی شده و موجود در پلتفرم اجتماعی متوقف می کند.

این گزارش به این معنی بود که توییتر ممکن است به این زودی ها Dogecoin یا هیچ پشتیبانی از ارزهای دیجیتال را اضافه نکند، بنابراین DOGE سقوط کرد.

در جاهای دیگر، غول رسانه‌های اجتماعی متا قصد دارد با اعلام اینکه اینستاگرام به زودی ویژگی‌های جدیدی را راه‌اندازی می‌کند که به سازندگان اجازه می‌دهد تا NFT‌ها را به‌راحتی مستقیماً در برنامه منتشر کرده و به فروش برسانند، ارزهای دیجیتال و Web3 خود را تقویت کند.