منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • آیا سرمایه گذاران نهادی باعث افزایش روند صعودی بعدی خواهند شد؟

آیا سرمایه گذاران نهادی باعث افزایش روند صعودی بعدی خواهند شد؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

استریت استریت اشاره کرده است که علاقه سرمایه گذاران نهادی به دارایی های دیجیتال و فضای بلاک چین با وجود افت بازار همچنان زیاد است. طی چند ماه گذشته، بازار کریپتو شاهد افت شدیدی بوده است و قیمت دارایی‌های دیجیتال در نوسان بوده است. این در درجه اول به دلیل نگرش معامله گران نسبت به بازار در چنین مواقعی نیست. اگرچه اتفاق نظر وجود دارد که ممکن است بازار تا این زمان جهش داشته باشد، کاهش علاقه در میان معامله گران هنوز این امکان را فراهم نکرده است.

سرمایه گذاران نهادی از کاهش بازار متاثر نشده اند

به گفته یکی از مدیران این بانک بزرگ، علیرغم زمان طاقت فرسایی که بازار طی سه ماه گذشته شاهد آن بود، سرمایه گذاران نهادی وابسته به آنها همچنان بازار را تکان می دهند. وی خاطرنشان کرد: در ماه های خرداد و تیر که بازار در وضعیت وحشتناکی قرار داشت، این سرمایه گذاران پرتفوی خود را دو برابر کردند و از زیان آن متاثر نشدند.

استرالیا در ماه مه از سه ETF استقبال کرد و این کشور قرار است اولین ETF خود را قبل از پایان سال تصویب کند. استریت استریت در حال حاضر مدیر یکی از ETFها است، با توجه به این که در ماه‌های آینده محصولات مرتبط با رمزارز بیشتری قرار است به کشور راه پیدا کنند. با این حال، مدیر اجرایی از ذکر نام یا ارائه سرنخی در مورد معنای این بیانیه خودداری کرد.

شرکت ها همچنان به بازی در بخش کریپتو ادامه می دهند

این مدیر اجرایی خاطرنشان کرد: همچنین مذاکراتی بین سرمایه گذاران نهادی شرکتشان در خصوص عرضه این محصولات انجام شده است. سرمایه گذاران به دنبال راه هایی هستند که استریت استریت بتواند به آنها در راه اندازی این محصولات کمک کند. در همین حال، برخی دیگر از سرمایه‌گذاری‌های مرتبط با کریپتو تلاش‌های خود را به جای دارایی‌های دیجیتال به سمت استیبل کوین‌ها هدایت کرده‌اند. به نظر می‌رسید که بانک مشترک المنافع زمانی که خدمات معاملات ارزهای دیجیتال خود را عرضه می‌کرد، طلا را به دست آورده بود، اما به دلیل مشکلات نظارتی به طور ناگهانی پایان یافت.

به غیر از استرالیا، سرمایه گذاری ها در چند ماه گذشته پیشرفت های زیادی در بازار کریپتو داشته اند که نمونه بارز آن بلک راک است. این شرکت چند هفته پیش اعلام کرد که با کوین‌بیس همکاری کرده است تا به سرمایه‌گذاران کمک کند تا به دارایی‌های دیجیتال دسترسی پیدا کنند تا اعتماد بیت‌کوین خود را شناور کنند. سیتی گروپ همچنین رتبه های اجرایی خود را تقویت کرد زیرا مصمم است در ماه های آینده برای بخش کریپتو بازی کند. بانک Seba همچنین اعلام کرد که با نزدیک شدن به پایان ادغام مورد انتظار، پلتفرم خود را برای معامله گرانی که علاقه مند به سهام دادن اتریوم هستند، باز خواهد کرد.