منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • آیا زمان برداشت وجه از FTX فرا رسیده است؟

آیا زمان برداشت وجه از FTX فرا رسیده است؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

در می 2022، Terra Luna به شدت سقوط کرد و بیش از 2 میلیارد دلار از بازار خارج کرد. که کل بازار کریپتو را تکان می دهد، تا به امروز اثرات آن سقوط در بازار کریپتو رومینگ شده است. اکنون مردم از سقوط دیگری می ترسند و این بار هدف FTX است. این شایعات در چند ماه گذشته در حال گسترش بود، اما زمانی که مدیرعامل بایننس در مورد انحلال توکن‌های FTT توییت کرد، این شایعات افزایش یافت.

بایننس و FTX

مدیر عامل بایننس ادعا می کند که به دلیل “افشای اخیری که آمده است، آنها قصد دارند تمام توکن های FTT باقی مانده را آزاد کنند. [sic] به روشنی، این خبر قیمت ضعیف را از بین برد و FTT در تاریخ اعلام این خبر 9.4 درصد کاهش یافت.

CZ در یک موضوع توییتری نوشت که آنها این گام را برای به حداقل رساندن تأثیر بازار به جای تضعیف رقبا انجام می دهند. او می نویسد که بایننس به همکاری کامل بین بازیگران بازار اعتقاد دارد و هیچ گونه گمانه زنی در مورد هیچ پلتفرمی را تشویق نمی کند. با این حال، هر پلتفرمی که به طور عمومی از کار بیفتد به هر کاربر و سایر پلتفرم‌ها آسیب می‌زند، به همین دلیل است که آنها به نگهداری طولانی مدت توکن‌های FTT خود پایان می‌دهند.

آیا زمان برداشت وجه از FTX فرا رسیده است؟  1

Caroline Ellison، مدیر عامل Almeda Research، در پست خود به CZ پاسخ داد که Almeda Research از خرید تمام دارایی‌هایی که بایننس مایل به فروش آنهاست، خوشحال خواهد شد، اگر CZ واقعاً به دنبال به حداقل رساندن تأثیر بازار باشد.

آیا زمان برداشت وجه از FTX فرا رسیده است؟  2

در توییت دیگری، CZ گفت که حذف توکن های FTT یک اقدام احتیاطی است. ما از سقوط LUNA درس گرفته ایم و هیچ اشتباه غیرضروری مرتکب نمی شویم. علاوه بر این، او سکو را به تمسخر گرفت و گفت: «ما با کسی مخالف نیستیم. اما ما از افرادی که پشت سر آنها علیه سایر بازیگران صنعت لابی می کنند حمایت نخواهیم کرد.

آیا زمان برداشت وجه از FTX فرا رسیده است؟  3

FTX در آستانه سقوط است

اکثر تحلیلگران ارزهای دیجیتال فکر می‌کنند که پلتفرم در آستانه فروپاشی است و هماهنگی توکن‌هایی با آدرس‌های کم یکی از دلایل اصلی این فروپاشی است. CrytpoCred، یکی از برترین حساب‌های رمزنگاری توییتر، فاش کرد که «مالکیت FTT بسیار متمرکز است و ۹۳ درصد از کل توکن‌ها تنها توسط ۱۰ آدرس نگهداری می‌شوند».

خروجی از FTX

جریان خروجی از FTX به مراتب بهتر از جریان ورودی به FTX است و این نگران کننده ترین بخش از همه است. حساب توییتر یک تحلیلگر داده به نام @theData_Nerd فاش کرد که خروجی از FTX بزرگترین در بین تمام صرافی ها در هفت روز گذشته بوده است. از 300 میلیون دلار به 261 میلیون دلار کاهش یافت. با این حال، مقداری استیبل کوین نیز از تحقیقات Alameda برای بهبود اوضاع وجود دارد. FTX 257 میلیون دلار در 24 ساعت دریافت می کند.

علاوه بر این، یک ماه پیش Three Arrows Capital سرمایه خود را از FTX برداشت. بسیاری حدس می زنند که این شرکت از قبل از نتیجه نهایی FTX اطلاع داشت.

آیا زمان برداشت وجه از FTX فرا رسیده است؟  4

نه تنها این اتفاق افتاده است، بلکه در چند ساعت گذشته، FTX نقل و انتقالات زیادی را دیده است. این می تواند برای آینده این پلتفرم بسیار حیاتی باشد. در زیر عکس فوری از etherscan گرفته شده است که نشان می دهد در چند دقیقه گذشته خروج از FTX به سایر پلتفرم ها را نشان می دهد.

آیا زمان برداشت وجه از FTX فرا رسیده است؟  5

آیا باید وجوه خود را برداشت کنید؟

اگر تصمیم خود را گرفته اید که تمام وجوه خود را از FTX منتقل کنید، باید کمی صبر کنید. زمان مناسبی برای این کار نیست. بن آرمسترانگ، خالق BitboyCrypto.com معتقد است که این پایان FTX نیست. او در توییتی نوشت که قرار نیست به مردم بگوید وجوه خود را برداشت کنید، مردم باید هر کاری که می خواهند با وجوه خود انجام دهند.

او همچنین اضافه کرد که معتقد نیست FTX به مشتریان آسیب برساند زیرا در ماه دسامبر “معامله Voyager را تکمیل می کند و دوباره خوب می شود. مطمئناً مایل نیستیم که مشتریان در صرافی دیگری پول خود را از دست بدهند، حتی اگر به اعتبار SBF آسیب بیشتری وارد کند.»

آیا زمان برداشت وجه از FTX فرا رسیده است؟  6

بنابراین قبل از تصمیم گیری در مورد برداشت وجه باید همه این موارد را در نظر بگیرید.