منو سایت

آیا توییتر قصد دارد DOGE را بپذیرد؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

ایلان ماسک مدیرعامل جدید توییتر است و این پیشرفت باعث ایجاد یک جنون در حوزه رمزنگاری شده است. ماسک ثروتمندترین مرد جهان است و استراتژی سرمایه گذاری او قابل تحسین است. مدتی است که او به عنوان پدرخوانده DOGE شناخته شده است. فروپاشی رونق رسانه های اجتماعی با بودجه تبلیغاتی باعث ایجاد موج های قابل توجهی در بازار می شود.

این میلیاردر قصد دارد پانزدهمین شبکه بزرگ رسانه اجتماعی، معروف به X، را به یک “اپلیکیشن همه چیز” تبدیل کند. در همین حال، سرمایه گذاران و علاقه مندان به ارزهای دیجیتال ممکن است چیزی برای پیش بینی داشته باشند. پست ایلان ماسک ممکن است ارز دیجیتال مورد استفاده برای پرداخت در پلتفرم را روشن کند، که منبع سردرگمی برای سرمایه گذاران رمزارز بوده است.

توییتر اکنون تحت عنوان پدرخوانده DOGE قرار دارد

روز سه شنبه شاهد ایجاد کلاس جدیدی از توکن های الهام گرفته از Shiba Inu در BNB Chain و Ethereum بودیم. این دو بلاک چین با نام هایی مانند «babyDogeTwitter»، «spaceTwitterDoge» و «elonDogeTwit» پر شده بودند.

با این حال، هر چیزی که می درخشد طلا نیست. PeckShield، یک شرکت امنیتی بلاک چین، در توییتی اعلام کرد که بیش از 67 توکن از این توکن ها در ساعات پس از انتشار 90 درصد سقوط کردند، در حالی که 45 توکن 100 درصد کاهش یافتند. این منجر به زیان انباشته هزاران دلاری برای سرمایه‌گذارانی شد که در انتظار افزایش قیمت درازمدت روی توکن‌های تازه ایجاد شده قمار کردند.

علاوه بر این، پست ماسک باعث افزایش قیمت Dogecoin شد که بیش از 15 سنت جهش کرد و در 24 ساعت گذشته بیش از 24 درصد افزایش یافت. فلوکی اینو، توکن دیگری با مضمون شیبا اینو، به میزان قابل مقایسه ای افزایش یافت، در حالی که توکن های SHIB شیبا اینو 8 درصد افزایش یافت.

ماسک یکی از حامیان مهم DOGE بوده است که به عنوان نماینده ای برای شهرت او تبدیل شده است. همانطور که قبلاً گزارش شده بود، نظرات کارآفرین در مورد سکه نیز به طور مداوم بر قیمت آن تأثیر گذاشته است.

رئیس توئیت مدافع آزادی اینترنت است، اما دستان او ممکن است پر باشد. در حالی که ماسک ایده های بلندپروازانه ای برای توییتر دارد، مقررات ممکن است مانع مهمی برای اهداف او باشد. کمیسر اروپایی تیری برتون به ماسک گفت: “در اروپا، پرنده طبق قوانین ما پرواز خواهد کرد.” برتون وعده های ماسک مبنی بر آزادی بیان را مسخره کرد.

تیک آبی در توییتر چیست؟

ایلان ماسک توئیتر را فقط به این دلیل که 44 میلیارد دلار در دست دارد، نخرید. همانطور که انتظار می رفت، آهنربای مالی باید با یک استراتژی شرکت ارائه شده باشد. همه این ابتکارات تازه در حال تحقق هستند. اینجاست: سرویس آبی شرکت توییتر، که شامل نشان ارزنده “تأیید شده” است، به زودی 8 دلار در ماه هزینه خواهد داشت.

پلتفرم رسانه اجتماعی در سال 2009 در پاسخ به نگرانی افراد مشهور در مورد جعل هویت، روش احراز هویت تیک آبی را اجرا کرد. هنگامی که نهاد وضعیت تأیید کاربران بحث برانگیز مانند شخصیت راستگرای Milo Yiannopoulos را لغو کرد، این برنامه با مشکلاتی روبرو شد. پس از آن، برای چند سال به حالت تعلیق درآمد و از سر گرفته شد.

ماسک ادعا می کند که تلاش های او برای تجاری سازی این سرویس باعث کاهش اتکای شبکه های اجتماعی به تبلیغات می شود. مشک اظهار داشت که مشترکین تیک آبی در مورد پاسخ ها، ذکرها و جستجوها در اولویت هستند. علاوه بر این، مشتریان می‌توانند ویدیوها و صداهای طولانی‌تری را در حالی که با نصف تعداد تبلیغات روبرو هستند، آپلود کنند. علاوه بر این، او از «ناشرانی که مایل به همکاری با ما بودند» یک دور زدن دیوار پرداخت ارائه کرد.

سیستم اربابان و دهقانان فعلی توییتر برای افرادی که علامت آبی دارند یا ندارند، مزخرف است. قدرت به مردم! آبی 8 دلار در ماه[…] کشور متناسب با برابری قدرت خرید

الون ماسک

در پاسخ به شایعاتی مبنی بر اینکه این پلتفرم ممکن است به زودی شروع به دریافت 20 دلار در ماه از کاربران تایید شده برای تیک آبی کند، نویسنده پرفروش استیون کینگ در توییتی نوشت: “اگر این کار برقرار شود، من مانند انرون رفته ام.”

سناریوی پرداخت به شرح زیر است: ابتدا، با گسترش پرداخت‌ها، او خاطرنشان کرد که «ادغام پرداخت‌ها در توییتر منطقی است تا به راحتی بتوان پول را به عقب و جلو کرد» و چنین طرح‌هایی ممکن است شامل «پول نقد و همچنین ارزهای دیجیتال» باشد. ” بر اساس شایعات، این نهاد حتی ممکن است یک ویژگی کیف پول رمزنگاری را اجرا کند که امکان واریز و برداشت را فراهم می کند.

آینده DOGE در توییتر

حرکت بسیار مورد انتظار ایلان ماسک باعث ایجاد حدس و گمان و FUD در بستر رسانه های اجتماعی شده است. علاقه مندان مختلف روایت های خود را ارائه کرده اند. راه حل پرداخت برای ارزهای دیجیتال در توییتر ممکن است دیگر یک راز نباشد. در 15 سپتامبر، ماسک در توییتی از ارز دیجیتال Doge حمایت کرد. این توییت توسط یکی از کاربران توییتر با دسته @StonksReddit به ماسک یادآوری شد.

این یکی بیشترین ساختار را در بین تمام برنامه های کاربردی توییتر ممکن برای Dogecoin دارد. ایلان ماسک پرداخت آنلاین Dogecoin را برای محصولات تسلا آغاز کرده است. ایستگاه سوپرشارژ تسلا در سانتا مونیکا Dogecoin را می پذیرد.

Cryptopolitan تحقیقات گسترده ای در مورد عملکرد آینده Doge انجام داده است. به گفته تحلیلگران، Dogecoin نشان داده است که سرمایه گذاری فوق العاده ای در آینده نزدیک است. سرمایه‌گذاری‌های بلندمدت باید بر اساس اصول اساسی یک سکه باشد، نه بر اساس شرط‌بندی‌های سوداگرانه یا احساسات بازار.

آیا توییتر قصد دارد DOGE را بپذیرد؟ 1
منبع: Cryptopolitan

تحقیقات اخیر قیمت Dogecoin افزایش قیمت را در نتیجه یک رشته اخبار و همکاری های مطلوب نشان می دهد. این سکه در 27 اکتبر 2022 افزایش قابل توجهی را تجربه کرد. خرید توییتر توسط ایلان ماسک نشان دهنده حمایت او از Dogecoin بود.