منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • آیا برزیلی ها به رمزارزها پناه می برند؟

آیا برزیلی ها به رمزارزها پناه می برند؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

برزیلی‌ها اکنون سپر دارایی‌های دیجیتالی را در اختیار گرفته‌اند، زیرا تعداد دارندگان رمزارز در سراسر کشور همچنان در حال افزایش است. به غیر از افراد، شرکت ها و کسب و کارها اکنون دارایی های دیجیتال را به صورت انبوه در سراسر کشور در اختیار دارند. این را تعداد سرمایه‌گذاری‌ها و شرکت‌هایی که دارایی‌های دیجیتال خود را در ماه آگوست اعلام کردند، نشان می‌دهد. به گفته تحلیلگران، افراد و شرکت ها اکنون به دلیل مشکلات اقتصادی که با آن مواجه هستند، مستعد نگهداری دارایی های دیجیتال در سراسر کشورهای لاتین هستند.

شرکت‌های برزیلی رمزارز بیشتری نگهداری می‌کنند

طبق گزارش اداره مالیات برزیل، تعداد شرکت‌ها و شرکت‌هایی که دارای رمزنگاری‌های مختلف در بازار هستند، رکوردشکنی بوده است. این رکورد که در ماه آگوست جمع آوری شد، نشان داد که بیش از 12000 سرمایه گذاری دارایی های دیجیتالی را در حساب های خود نگهداری می کردند.

این رقم کمی جلوتر از رقم ثبت شده در ماه جولای است، جایی که این رقم فقط کمی بالاتر از 11500 بود. با این حال، اگرچه بسیار زیاد است، اما تعداد افراد کمی کمتر از تعداد ثبت شده در ماه اوت بود. با وجود این واقعیت، بیش از 1.3 میلیون نفر اعلام کردند که یک نوع دارایی دیجیتال یا دیگری را در حساب های خود دارند. هر ماه، سازمان مالیاتی برزیل این اظهارات را منتشر می کند تا به عموم مردم جهتی را که پذیرش دارایی های دیجیتال در سراسر کشور در حال انجام است، نشان دهد.

USDT بالاتر از سایر دارایی های دیجیتال است

در بیانیه اداره مالیات برزیل، استیبل کوین متعلق به تتر، USDT، محبوب ترین و پرکاربردترین دارایی دیجیتال در سراسر کشور است. این معیار بر حسب ارزشی که دارایی دیجیتال برای جابجایی در طول ماه استفاده شده است، گرفته شده است. در ماه اوت، حدود 79000 تراکنش انجام شد که بیش از 1.4 میلیارد دلار USDT جابجا شد. به این ترتیب میانگین USDT ارسال یا دریافت شده حدود 18000 دلار برای هر تراکنش است. با این حال، بیت کوین از نظر تعداد تراکنش های انجام شده در دوره مورد نظر کمی بالاتر بود.

در ماه آگوست، حدود 1 میلیون تراکنش ثبت شد که در آن معامله گران از بیت کوین استفاده کردند. با این حال، میانگین مبلغ هر تراکنش کمتر از USDT بود و هر تراکنش کمی بالاتر از 100 دلار دریافت می کرد. استیبل کوین طراحی شده در برزیل، BRZ نیز با حرکت در کنار توکن هایی مانند اتریوم در مورد ارزش جابجا شده، شتاب کمی به دست آورد. این جزئیات نشان می‌دهد که بازار کریپتو برزیل طی ماه‌ها شاهد یک جهش پراکنده است. تحلیلگران همچنین افزایش بی‌سابقه‌ای را در چند ماه آینده پیش‌بینی کرده‌اند که با مشارکت برخی از بزرگترین بانک‌ها در سراسر کشور آغاز خواهد شد. برخی از آنها عبارتند از Santander و Nubank.