منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • آیا بخش کریپتو همچنان به بلوغ نظارتی نیاز دارد؟

آیا بخش کریپتو همچنان به بلوغ نظارتی نیاز دارد؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

ویتالیک بوترین، یکی از بنیانگذاران اتریوم، دارد ذکر شده پیش بینی جدید در مورد بخش کریپتو در مورد چارچوب های نظارتی. به گفته رئیس اتریوم، بازار باید به بلوغ رسیده باشد تا با مقررات آژانس ها جریان یابد. رئیس اتریوم با بیان نظر خود در مورد برخی از قوانین موجود در بازار، در مورد برخی از قوانینی صحبت کرد که تأثیر زیادی بر نحوه عملکرد بازار داشته است. او در توییتر دو نوع مقررات در بخش کریپتو را توضیح داد.

رئیس اتریوم KYC را در سراسر بخش کریپتو می خواهد

ویتالیک بوترین ادعا کرد که دو نوع مقررات موجود در بازار حول محور حمایت از مصرف کنندگان و محدود کردن حجم عظیم پولی است که توسط نهادها جابه جا می شود. وی مدعی شد که موضوع در نتیجه قسمت دوم این است که در سراسر بازار است و فقط در بخش defi نیست. با در نظر گرفتن این بازار کنونی، او ادعا کرد که مقررات باید بتوانند آزادی را برای پروژه های رمزنگاری فراهم کنند، حتی اگر پذیرش را محدود کنند.

او ادعا کرد که از محدودیت‌های موجود در ETF خوشحال است، زیرا او باید قبل از اینکه به آن نوع محصولات توجه شود، بازار بالغ‌تر شود. موضوع دیگری که مدیر عامل بر آن تاکید کرد، مورد KYC در بخش defi بود. او ادعا کرد که KYC on defi امنیت در برابر هکرها را فراهم نمی کند زیرا آنها فعالیت های خود را ارتقا داده اند.

بوترین به اثبات های دانش صفر توصیه می کند

رئیس اتریوم همچنین ادعا کرد که صرافی‌ها در بازار کریپتو باید با KYC خود بهتر عمل کنند. بوترین با پایان دادن به موضوع خود، ادعا می کند که بخش عمومی رمزارز باید بر اساس اثبات دانش صفر کار کند. این به آنها کمک می کند تا داده های خود را ایمن نگه دارند و در عین حال محیطی را فراهم می کند که به آنها اجازه می دهد با مقررات مطابقت داشته باشند. او ادعا کرد که ترجیح می‌دهد این اقدام در مورد شواهد دانش صفر توسط مهندسان در بازار کریپتو فکر و روی آن کار شود.

جدای از این مسائل نظارتی، تعداد نوآوری های در حال توسعه در بازار افزایش زیادی داشته است. ویژگی اخیر یک ویژگی جدید است که در آن کاربران می توانند موجودی اتریوم خود را با بررسی آدرس های خود از طریق گوگل جستجو کنند. پلتفرم جستجو همچنین انتقال شبکه اتریوم را با ایجاد یک تایمر که برای مدت زمان وقوع این تغییر شمارش معکوس می‌کند، گرامی داشت.