منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • آیا بایننس گاو نقدی ارز دیجیتال جدید است؟ 1 میلیارد دلار برای سرمایه گذاری

آیا بایننس گاو نقدی ارز دیجیتال جدید است؟ 1 میلیارد دلار برای سرمایه گذاری

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

بازار کریپتو در این بازار نزولی با شکست‌های قابل توجهی روبرو بوده است. مدیر عامل بایننس CZ یکی از بسیاری از سرمایه گذاران رمزنگاری است که به طور مکرر در سایر پروژه های رمزنگاری سرمایه گذاری کرده است تا رشد خود را افزایش دهد. علیرغم افزایش‌های مالی گاه به گاه CZ و FTX سام بانکمن، برخی از پروژه‌های رمزنگاری عمدتاً ناموفق باقی مانده‌اند.

علیرغم رواج بازار نزولی، مدیر عامل بایننس هنوز نسبت به پروژه های رمزنگاری خوشبین است. در مصاحبه اخیر بلومبرگ، چانگ پنگ ژائو، مدیر عامل بایننس، اشاره کرد که بایننس می تواند بیش از 1 میلیارد دلار در معاملات مختلف در سال جاری سرمایه گذاری کند.

این اظهارات اخیراً پس از آن منتشر شد که سام بانکمن، بنیانگذار پلتفرم تبادل ارزهای دیجیتال FTX نیز اشاره کرد که آنها می توانند تا 1 میلیارد دلار برای پروژه های رمزنگاری دیگر هزینه کنند. بدیهی است که پلتفرم‌های مبادلات کریپتو علیرغم بازار نزولی مداوم که میلیاردها دلار از کل ارزش بازار کریپتو را از دست داده است، سودآور باقی مانده‌اند.

طبق گزارش‌ها، پلتفرم مبادلات رمزنگاری بایننس بیش از 325 میلیون دلار در نزدیک به 67 پروژه مختلف و 200 میلیون دلار دیگر در فوربس در طول سال هزینه کرده است. اگر آنها یک میلیارد دلار بیشتر هزینه کنند، این رقم می تواند در سال 2022 به بیش از 2 میلیارد دلار برسد زیرا صرافی رمزارز نیز 500 میلیون دلار برای خرید توییتر توسط ایلان ماسک متعهد شده است.

مدیر عامل بایننس، CZ؛ آینده NFT ها

مدیر عامل بایننس همچنین به تفصیل توضیح داد که چگونه صنعت NFT مورد توجه او و بایننس است. به گفته وی، این حوزه تا حد زیادی توسعه نیافته است و باید از NFT انتظار بیشتری داشت.

تمرکز بایننس بر NFT ها به وضوح نشان می دهد که آنها معتقدند چیزهای بیشتری برای ارائه وجود دارد. به گفته CZ، توکن‌های غیرقابل تعویض فقط فروش آثار هنری و تصاویر میمون‌ها به صورت آنلاین نیست. فناوری NFT می تواند تکامل یابد تا اجازه صدور مدارک دانشگاهی، بلیط رویداد و موارد دیگر را بدهد. او ابراز احساسات کرد که حوزه NFT هنوز جوان است و توسعه بیشتر راه‌حل‌های دنیای واقعی را به همراه خواهد داشت.

استراتژی بایننس؛ سرمایه گذاری مجدد در پروژه های رمزنگاری

از زمان رونق کریپتو، پروژه های متعددی وجود داشته است، اما تعداد بسیار کمی از آنها در واقع راه حل های واقعی را ارائه می دهند. مدیر عامل Binance اشاره کرد که بررسی دقیق وام دهندگان رمزنگاری نشان داد که بسیاری از آنها هیچ ارزشی ارائه نمی دهند. اساساً به نظر می‌رسید که بیشتر پلتفرم‌های وام دهی فقط از یک کاربر پول می‌گیرند و به دیگری قرض می‌دهند. چنین پلتفرم هایی راه حل های واقعی ارائه نمی دهند و بنابراین فاقد ارزش ذاتی هستند.

بایننس به دنبال تمرکز بر پروژه های واقعی با ارزش است. پروژه‌های کریپتو که محصولات معتبری را ارائه می‌کنند که مردم می‌توانند از آنها استفاده کنند، مورد توجه شرکت صرافی ارزهای دیجیتال هستند. چنین پروژه هایی می توانند از صندوق های سرمایه گذاری 1 میلیارد دلاری که بایننس آماده است در سال جاری هزینه کند، بهره مند شوند.

بازار کریپتو همچنان به رشد خود ادامه می دهد، زیرا محصولات جدید همچنان ظاهر می شوند. سودآوری پلتفرم‌های مبادلات رمزنگاری مانند Binance و FTX یک تقویت عظیم برای صنعت کریپتو بوده است و به این سرمایه‌گذاری‌های سودآور اجازه می‌دهد تا به اندازه کافی درآمد داشته باشند و سود خود را مجدداً در این صنعت سرمایه‌گذاری کنند تا پروژه‌های واقعی اما مشکل‌ساز را حفظ کنند.