منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • آیا این خبری است که سرمایه گذاران خرده فروشی ارز دیجیتال منتظر آن هستند؟

آیا این خبری است که سرمایه گذاران خرده فروشی ارز دیجیتال منتظر آن هستند؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

Securitize، ارائه دهنده برجسته اوراق بهادار دارایی دیجیتال آشکار کرد ایجاد صندوقی که سهمی را در صندوق رشد استراتژیک مراقبت های بهداشتی KKR II (“HCSG II”) در بلاک چین عمومی Avalanche نشان می دهد. این یک حرکت قابل توجه به سمت افزایش دسترسی سرمایه گذاران فردی به روش های بازار خصوصی نهادی است.

به گفته کارلوس دومینگو، مدیرعامل Securitize، توکن‌سازی با فعال کردن پیشرفت‌های فناوری و محصول که قبلاً غیرعملی بود، این پتانسیل را دارد که بسیاری از موانع مهم را برای سرمایه‌گذاران فردی که به دنبال پیوستن به سرمایه‌گذاری در بازار خصوصی هستند برطرف کند.

این صندوق جدید، که دارایی‌های با کیفیت نهادی با دسترسی مؤثرتر را ارائه می‌کند، گامی مهم در جهت دموکراتیک کردن دسترسی به سرمایه‌گذاری خصوصی است.»

به گفته مدیرعامل، پیش از این، افراد با ارزش خالص فوق العاده بالا و سرمایه گذاران نهادی بزرگ بیشترین دسترسی را به سرمایه گذاری در صندوق های بازار خصوصی داشتند. گسترش دسترسی به سرمایه گذاری در بازار خصوصی برای مدت طولانی مشکل بازار بوده است.

تاثیر توکن سازی روی بلاک چین های عمومی

او همچنین خوشبین است که توکن‌سازی به حل این مشکل کمک می‌کند و فناوری را قادر می‌سازد تا حداقل‌های سرمایه‌گذاری را کاهش دهد، استانداردهای پذیرش سرمایه‌گذار دیجیتالی و انطباق آن‌ها را بهبود بخشد، و امکانات بالاتری را برای نقدینگی از طریق یک سیستم تجارت جایگزین تنظیم‌شده تنظیم کند.

صندوق Securitize به تازگی راه اندازی شده (“صندوق”) اولین دسترسی به یکی از استراتژی های سرمایه گذاری جایگزین KKR است که در قالب دیجیتال در ایالات متحده در دسترس است. این صندوق در معرض استراتژی سرمایه گذاری رشد مراقبت های بهداشتی KKR قرار می گیرد و توسط Securitize Capital، بخش مدیریت دارایی دیجیتال Securitize اداره می شود.

به گفته دن پارانت، مدیر عامل و رئیس مشترک ثروت خصوصی ایالات متحده در KKR، فناوری بلاک چین با توانایی آن در کاهش ناکارآمدی های عملیاتی و افزایش سهولت استفاده برای سرمایه گذاران، قابلیت ایفای نقش کلیدی در آینده بازارهای خصوصی را دارد.

ما از شراکت با Securitize به عنوان یک کاربر اولیه این فناوری هیجان زده هستیم و مشتاقانه منتظر هستیم تا دارایی های خود را در اختیار طیف وسیع تری از سرمایه گذاران قرار دهیم.

امنیت و اهداف آن

هدف شرکت اوراق بهادار دارایی دیجیتال Securitize این است که خرید و فروش دارایی‌های جایگزین را برای سرمایه‌گذاران آسان‌تر کند و همچنین به کسب‌وکارها امکان جمع‌آوری سرمایه، مدیریت سهامداران خود و دادن نقدینگی احتمالی به سرمایه‌گذاران را بدهد. با جامعه ای متشکل از 1.2 میلیون سرمایه گذار و 3000 شرکت متصل، Securitize اولین پلتفرم کاملا دیجیتالی و همه کاره را برای انتشار، نگهداری و تجارت اوراق بهادار دارایی دیجیتال توسعه داده است.

KKR VS بهمن

شرکت سرمایه گذاری بین المللی پیشرو KKR بازارهای سرمایه، راه حل های بیمه و مدیریت دارایی های جایگزین را ارائه می دهد. KKR امیدوار است با اتخاذ یک استراتژی سرمایه گذاری دقیق و روشمند، استخدام استعدادهای برتر، و تشویق رشد در شرکت ها و جوامع پرتفوی خود، بازده سرمایه گذاری سودآوری را به همراه داشته باشد.

KKR علاوه بر داشتن شرکای استراتژیک که صندوق های تامینی را اداره می کنند، از صندوق های سرمایه گذاری حمایت می کند که در املاک و مستغلات، سهام خصوصی و اعتبار سرمایه گذاری می کنند. شرکت های بیمه KKR تحت نظارت گروه مالی آتلانتیک جهانی، محصولات بازنشستگی، زندگی و بیمه اتکایی را ارائه می دهند.

Avalanche یک پلت فرم قرارداد هوشمند سازگار با محیط زیست است که برای اندازه سیستم مالی جهان طراحی شده است. دارای فناوری مقیاس‌بندی انقلابی است که هم سازمان‌ها و هم افراد را قادر می‌سازد تا بلاک چین‌های سفارشی‌شده را به‌عنوان یک سرویس و نهایی شدن تراکنش‌های نزدیک به آنی ایجاد کنند. بهمن و پروژه های مبتنی بر شبکه توسط تیم آوا لبز توسعه و پشتیبانی می شود. بر اساس معیارهای زمان تا نهایی، Avalanche سریعترین پلتفرم قرارداد هوشمند صنعت بلاک چین است. علاوه بر این، Avalanche واقعاً سریع و کم هزینه است.

به گفته جان وو، رئیس آوا لبز، بازارهای مالی نیاز به نوآوری دارند و در دو سال گذشته، دارایی‌های دنیای واقعی به طرز چشمگیری تکامل یافته‌اند و به صورت زنجیره‌ای حرکت می‌کنند و وعده فناوری‌های نوآورانه برای موسسات را محقق می‌کنند. او اضافه می کند که

شرکت های سرمایه گذاری پیشرو بدون شک اکنون که ابزارها و اطلاعات لازم برای توسعه یک برنامه موثر را به لطف این اتحاد استراتژیک در اختیار دارند، از فناوری بلاک چین بیشتر استفاده خواهند کرد.