منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • آیا این جاده شیبا به یک اوج تاریخی جدید است؟

آیا این جاده شیبا به یک اوج تاریخی جدید است؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

در 17 سپتامبر 2022، حساب رسمی SHIBA inu توییت کرد: «تبریک می‌گوییم #ShibArmy @ShibaEternity در استرالیا راه اندازی شد! در حال حاضر در اپ استور اپل موجود است. فروشگاه Google Play به زودی راه اندازی می شود! این خبر بزرگی برای جامعه SHIBA است زیرا با راه اندازی این بازی، اکوسیستم SHIBA شاهد رشد عظیمی خواهد بود. به این دلیل است که دنیای کریپتو به سرعت به سمت بازی‌های NFT حرکت می‌کند و آن اکوسیستم‌هایی که این تغییر را نپذیرفتند عقب خواهند ماند.

هنگامی که رمزارز برای اولین بار در اواخر دهه 2010 ظهور کرد، به سرعت توسط نسل جوان پذیرفته شد. با گذشت زمان، چیزهای جدید و جدیدی به بازار کریپتو اضافه شد، اما هیچ چیز بیشتر از بازی های NFT این سیستم را متحول نکرده است. این بازی ها اکوسیستم را بیش از پیش گسترش داده اند. هر اکوسیستمی در تلاش است تا بازی خود را راه اندازی کند. SHIBA هم همینطور. سال گذشته آنها تصمیم گرفتند که بازی خود را خیلی زود راه اندازی کنند، و ما می رویم.

SHIBA Eternity چیست؟

در ابتدا تصمیم بر این شد که بازی دو راند باشد. یکی بازی موبایل کلاسیک و دیگری بازی مبتنی بر NFT خواهد بود. بازی موبایل آسان است و شما می توانید این بازی را با هر گوشی موبایلی انجام دهید. اکوسیستم این جمعه بازی موبایل آیفون را منتشر کرد، امیدوار است که بازی مبتنی بر NFT را خیلی زود منتشر کند. علاوه بر این، آنها گفتند که این بازی موبایل به زودی برای اندروید در دسترس خواهد بود.

این بازی به عنوان یک بازی چند نفره انجام می شود که در آن از هزاران کارت الهام بخش SHIB استفاده خواهد شد. این کارت ها کارت های ویژه ای هستند که بر اساس ریوشی بنیانگذار SHIBA هستند. هر بازیکنی این کارت ها را برای انجام بازی خواهد داشت. علاوه بر این، شیتوشی کوساما، رهبر پروژه SHIB گفت که برای انجام بازی نیازی به NFT ندارید. فقط کارت کافی است او مطمئن است که این بازی به کل اکوسیستم SHIBA گسترش خواهد یافت تا به جای یک پروژه خاص، کل سیستم را به نفع خود تمام کند.

چرا به جای بلاک چین به سراغ بازی های موبایل برویم؟

رهبر پروژه SHIB Shytoshi Kusama معتقد است که از آنجایی که سیستم تلفن همراه آنقدرها پیچیده نیست، آنها بازی را روی این سیستم آزمایش می کنند. در فاز اول این پروژه، بازی بر روی موبایل منتشر می‌شود و در فاز دوم، به اکوسیستم کلی گسترش یافته و بزرگ‌تر و بزرگ‌تر می‌شود. بنابراین آنها اولین پروژه خود را روی موبایل راه اندازی کرده اند.

بازی سوزی

تقاضا و عرضه یکی از اجزای اصلی بلاک چین کریپتو است. هرچه عرضه کمتر باشد، قیمت سکه بیشتر خواهد بود. با عرضه این بازی، اکوسیستم قصد دارد هر ماه سکه های بیشتری را به کمک این بازی بسوزاند. ابتدا SHIB بیشتری را برای درآمد تبلیغات می سوزانند و حالا سکه های بازی را می سوزانند.

بنابراین آیا شیبا به بالاترین حد خود خواهد رسید؟

آخرین باری که SHIBA inu به بالاترین حد خود رسید یازده ماه پیش بود. قیمت آن در اکتبر 2021 0.00008845 دلار بود. از آن زمان، تلاش کرده است دوباره جایگاه خود را به دست آورد اما هر بار شکست خورده است. با این حال، کارشناسان کریپتو بر این عقیده هستند که با راه‌اندازی این بازی، سکه ممکن است بار دیگر به بالاترین حد خود برسد. آنها فکر می کنند که بازی به گونه ای طراحی شده است که قیمت آن را افزایش می دهد و در نهایت به بالاترین حد خود می رسد. برخی از کارشناسان کریپتو معتقدند که ممکن است به زودی وارد ده ارز دیجیتال برتر شود.

افکار نهایی

بازی SHIBA inu اکوسیستم SHIBA را متحول خواهد کرد. ممکن است در مرحله اول آنقدر بزرگ نباشد، اما زمانی که بازی به طور رسمی بر روی بلاک چین و اندروید عرضه شود، یک فیلم پرفروش خواهد بود. کارت NFTs نیز نقش خود را در افزایش قیمت ایفا خواهد کرد. نحوه طراحی بازی تایید شده است که این سکه به زودی به بالاترین حد خود خواهد رسید و این آغاز عصر جدیدی برای دارندگان SHIBA خواهد بود. بنابراین صندلی های خود را برای بهترین کیفیت نگه دارید.