منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • آیا ایالات متحده در حال بررسی ممنوعیت رمزارزها است؟

آیا ایالات متحده در حال بررسی ممنوعیت رمزارزها است؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

طی چند سال گذشته، ایالات متحده شاهد هجوم توکن های خصوصی بوده است که وارد بازار ارزهای دیجیتال این کشور شده اند. اکثر این توکن‌های خصوصی بدون تأیید صریح از سوی تنظیم‌کننده‌های بازار به صورت عمومی معامله می‌شوند. در برخی موارد، شرکت‌ها اکنون بلوک‌هایی از دارایی‌های دیجیتال را به مروجین می‌فروشند و پس از آن، مردم آن‌ها را با قیمت بسیار بالاتری خریداری می‌کنند. به گفته چارلی مانگر، عموم مردم باید بدانند که این اقدام واحد چگونه به مروج کمک کرده است.

آیا ایالات متحده از ممنوعیت کریپتو سود خواهد برد؟

این رویدادها در بازار کریپتو به عنوان یک حرکت سرمایه داری وحشی توصیف شده است که توسط بزرگان ایالات متحده محکوم شده است. با این حال، همه این رویدادها اجازه داده شده است که ادامه پیدا کنند، زیرا مقررات بیش از حد وجود داشته است. دارایی های دیجیتال واجد شرایط عمل به عنوان پول قانونی، اوراق بهادار یا کالا نیستند. به معنای واقعی، آنها نشان دهنده یک قرارداد قمار هستند که همه چیز را به نفع خانه منحرف می کند.

با این حال، این مورد برای ایالات متحده متفاوت است، زیرا این کشور دارای یک نهاد سنتی است که قمار را برای هر ایالت تنظیم می کند. این بدان معنی است که ایالات متحده باید قانونی ایجاد کند که این را حذف کند. یکی از دو موردی که می‌تواند اقدامات ایالات متحده را تحریک کند، ممنوعیت اخیر چین در مورد ارزهای دیجیتال است. به گفته این کشور، اگر این اقدام صورت نگیرد، دارایی‌های دیجیتالی بیش از آنکه فایده داشته باشد، ضرر خواهد داشت.

مانگر از دولت آمریکا می‌خواهد که رمزارزها را ممنوع کند

مثال جالب دیگری که می تواند به ایالات متحده در تصمیم گیری کمک کند، تصمیم انگلستان در سال 1977 پس از انحلال طرح ارتقاء بلند پرواز است. پس از از بین رفتن برنامه تبلیغاتی، پارلمان انگلیس تمام معاملات سهام جدید را به حالت تعلیق درآورد و اجازه داد این ممنوعیت برای بیش از 100 سال باقی بماند. پس از این تصمیم، انگلستان توانست سهمیه عظیمی به حرکت خود به سمت تمدن از نظر انقلابی و روشنگری کمک کند.

این ما را به این سوال می رساند که ایالات متحده پس از ممنوعیت ارزهای دیجیتال چه باید بکند؟ اولین کار ارسال یک نامه تشکر به دولت چین برای شجاعت آنها در ممنوعیت دارایی های دیجیتال است. در همین حال، در سرتاسر جهان سر و صدایی در مورد تصمیم چین برای ممنوعیت کریپتو در سراسر کشور به راه افتاده است. در حالی که دیگران، مانند چارلی مانگر، معتقدند که این حرکت خوب است، دیگران این ایده را نمی‌خرند.