منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • آیا ادغام دلیل کاهش درآمد انویدیا است؟

آیا ادغام دلیل کاهش درآمد انویدیا است؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

Collette Kress، مدیر مالی انویدیا، کاهش شدید تقاضا برای کارت گرافیک را دلیلی برای کاهش شدید درآمد این شرکت در سه ماهه دوم می‌داند. مدیر اجرایی همچنین خاطرنشان کرد که این شرکت نتوانسته است کاهش تقاضا برای استخراج را تخمین بزند زیرا نتایج بسیار کمتر از آنچه توسط تحلیلگران پیش بینی شده بود بود. کرس همچنین اشاره کرد که تغییرات متنوعی در مکانیسم‌های اجماع وجود داشته است، از جمله مواردی که شرکت قادر به پیش‌بینی آن نبوده است.

مدیر مالی می گوید که این شرکت با چالش هایی در بازار مواجه بود

این شرکت درآمد سه ماهه خود را منتشر کرد که در ماه جولای به پایان رسید و نشان از کاهش 19 درصدی در سه ماهه سه ماهه داشت. جدای از آن سقوط، درآمد خالص شرکت نیز با کاهش 59 درصدی مواجه شد و درآمدی معادل 656 میلیون دلار ثبت کرد. درآمدهای بازی نیز بدون تغییر باقی ماند، زیرا حدود 44 درصد از مقدار ثبت شده در سه ماهه اول کاهش یافت و درآمدی معادل 2.04 میلیارد دلار داشت. علاوه بر ساخت تراشه‌های استخراج، این شرکت همچنین پردازنده‌های گرافیکی سطح بالایی را برای گیمرها در سراسر جهان تولید می‌کند. به گفته مدیر مالی انویدیا، این نتایج ناشی از تجربیات چالش برانگیزی است که این شرکت در بازار با آن دست و پنجه نرم کرده است.

خرید پردازنده های گرافیکی انویدیا در حال کاهش است

به گفته مدیر مالی انویدیا، اگرچه پردازنده‌های گرافیکی آن‌ها می‌توانند دارایی‌های دیجیتال را استخراج کنند، اما این شرکت نمی‌داند که شرایط فعلی بازار چگونه بر تقاضا برای محصولات آنها تأثیر می‌گذارد. علاوه بر این، او اشاره کرد که این شرکت نمی تواند به طور خاص توضیح دهد که چگونه استخراج محدود به کاهش تقاضا برای محصولی که در ابتدا برای گیمرها ساخته شده بود، تبدیل می شود. اگرچه این شرکت قطعات را برای گیمرها منتشر کرد، اما سوابق نشان می‌دهد که در چند سال گذشته به دلیل حمایت شرکت‌های رمزنگاری، درآمد این شرکت بیش از 300 درصد افزایش داشته است.

با این حال، CFO همچنین خاطرنشان کرد که خرید محصولات آنها به شدت تحت تأثیر تغییر شبکه ها از یک مکانیسم اجماع به مکانیسم دیگر قرار گرفته است. با توجه به اینکه اتریوم در سال های آینده به سوییچ چشم دوخته است، پیش بینی هایی مبنی بر کاهش خرید سخت افزار ماینینگ وجود دارد. با این کار، این شرکت ممکن است به زودی در آب های عمیق قرار گیرد زیرا اکثر گیمرها به دنبال خرید CMP170 HX آن نیستند که ارزش شرکت کمی بالاتر از 4500 دلار است. برخی از شبکه‌های دیگر، مانند بیت‌کوین، هنوز در صحنه استخراج فعال هستند و بدون هیچ برنامه‌ای برای تغییر در آینده، ممکن است این شرکت برای کمک به آن وابسته باشد.