منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • آیا اتریوم هرگز به 4 هزار دلار بازخواهد گشت؟ در اینجا چیزی است که کارشناسان می گویند

آیا اتریوم هرگز به 4 هزار دلار بازخواهد گشت؟ در اینجا چیزی است که کارشناسان می گویند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

زمستان کریپتو برای هر معامله‌گر و سرمایه‌گذار ارزهای دیجیتال، زمان سختی بوده است. برخی از سکه ها به شدت آسیب دیده اند، در حالی که برخی دیگر به طور کامل از بازار ناپدید شده اند. اتریوم بدترین شکست خود را در چند هفته اخیر تجربه کرده است. تنها دست‌های قدرتمند اکوسیستم اتریوم، HODLers هستند که قبلاً از آتش عبور کرده‌اند.

با داغ شدن بحث، بازار دوپاره شده است. سقوط اتر تأثیر منفی بر تجارت و همچنین اکوسیستم به عنوان یک کل داشته است. اتریوم برای اکثر ابتکارات NFT و امور مالی غیرمتمرکز کفی را حفظ کرده است. بسیاری از سرمایه گذاران نگران سرمایه گذاری های خود هستند تا در مورد سرمایه گذاری هایی که دیگران انجام داده اند چیزی نگویم. آیا اتریوم دوباره به 4800 دلار افزایش خواهد یافت؟ خوب، این چیزی است که کارشناسان باید بگویند.

اتریوم از اوج خود سقوط می کند

در 5 ژوئیه 2022، تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم مثبت است. در 24 ساعت گذشته، معاملات تایید کردند که توکن اتر محدوده قیمتی 1100 دلاری را پس گرفته است. با این حال، به دلایل مختلف، این لحظه ایده‌آل برای سرمایه‌گذاران برای خرید با کاهش قیمت نیست. اولین مورد این است که مقاومتی فراتر از سطح قیمت 1200 دلار وجود دارد.

طبق CoinMarketCap، قیمت فعلی اتریوم زنده 1128.13 دلار است. حجم معاملات این سکه در 24 ساعت گذشته به 15,698,647,141 دلار رسید. در 24 ساعت گذشته، اتریوم 5.06 درصد افزایش یافته است. تعدادی از سرمایه گذاران خرد که قیمت های بازار را در 4 جولای افزایش دادند به تداوم این افزایش کمک کردند.

اتر در سال 2022 به دلیل ترس از رکود اقتصادی ایالات متحده و یک رشته ورشکستگی ارزهای دیجیتال تحت فشار بوده است. با توجه به شرایط کلان فعلی، این افزایش اخیر قیمت ممکن است مدت زیادی دوام نیاورد. حجم پایین معاملات در آخر هفته روز استقلال ایالات متحده می توانست به افزایش شدید آن کمک کند.

داده های زنجیره ای نشان می دهد که ETH هنوز به سرعت در حال انتقال به صرافی ها است. این باعث می شود توکن بیشتر مستعد فروش باشد. بر اساس گزارش شرکت تحلیل زنجیره ای Santiment، ETH پس از سقوط به نزدیک به 1000 دلار کاهش یافت. تعداد توکن‌هایی که در صرافی‌ها تغییر می‌کنند، پس از سقوط به تدریج افزایش یافت.

قیمت اتر در شش ماه گذشته راکد بوده است و به نظر می رسد معامله گران بخش قابل توجهی از عرضه را در مبادلات فروخته اند. این نشان می دهد که معامله گران توکن را به شدت تخلیه کرده اند. فراوانی بیش از حد آن در صرافی ها نشان می دهد که احیای قوی قیمت محتمل نیست. اتریوم با قیمت 1151 دلار افتتاح شد و به بالاترین سطح روزانه 1174 دلار رسید.

از سوی دیگر، پایین ترین سطح ETH روزانه 1142 دلار است. قیمت 1 ETH در زمان نوشتن 1128 دلار است. هر دو ETH و بیت کوین در 24 ساعت گذشته بازگشت متوسطی را به ثبت رسانده اند، اما همچنان در سال به ترتیب حدود 68 و 56 درصد کاهش یافته اند.

معامله گران در حال حاضر تنها بر روی کوتاه کردن ارزهای دیجیتال اصلی متمرکز هستند. در نتیجه، هر گونه بهبود فوری بازار بعید است بلندمدت باشد. تجزیه و تحلیل قیمت اتر برای 5 ژوئیه 2022، با چشم انداز ضعیف برای رسیدن به 1200 دلار، با کاهش قیمت به پایان می رسد.

کارشناسان احیای آلتکوین را در نظر می گیرند

با این حال، معامله‌گران Ethe محکوم به شکست نیستند. در 24 ساعت گذشته، ارزش بازار ارزهای دیجیتال در سراسر جهان با 5.3 درصد افزایش به 910.9 میلیارد دلار رسیده است. بسیاری از کارشناسان بازار پیش‌بینی می‌کنند که قیمت کریپتوهای اصلی به اوج قبلی خود باز خواهد گشت. در نوامبر 2021، قیمت اتریوم به دلار آمریکا به ارتفاعات جدیدی صعود کرد و به بالای 4800 دلار رسید.

نوسانات قیمت اتریوم غیرقابل پیش بینی است، اما نمی توان آنها را نادیده گرفت. به عبارت دیگر، اتریوم DeFi را ترویج می کند – به این معنی که اگر DeFi موفق شود، اتریوم نیز موفق می شود. سرمایه گذاران نباید از دیدن پایداری سطح فعلی شوکه شوند. اگر این سطح حفظ شود، کارشناسان پیش‌بینی می‌کنند که قیمت اتریوم تا پایان سال 2022 به 4000 دلار افزایش خواهد یافت، جایی که با مقاومت قوی مواجه خواهد شد.

آیا اتریوم هرگز به 4 هزار دلار بازخواهد گشت؟  این چیزی است که کارشناسان می گویند 1

محبوبیت ارز دیجیتال اتریوم ناشی از پیش‌بینی عوامل بنیادی زیربنایی آن است. این یک معادله ساده است که در آن سرعت پول برابر با ضریب قیمت است. همه اندازه‌گیری‌ها بر حسب ارز فیات انجام می‌شود.

هر چه کارشناسان رتبه‌بندی و نظرات بیشتری برای پیش‌بینی قیمت اتریوم داشته باشند، بهتر است. در سال‌های اخیر، سرمایه‌گذاران قبل از شروع سال جدید در نتیجه رشد اتریوم از سودهای عظیمی برخوردار بوده‌اند.

ETH شهرت معتبری در بین مشاغل شرکتی به دست آورده است و یکی از قدیمی ترین بازیگران در بخش ارزهای دیجیتال است. طبق برنامه‌های کاربردی دنیای واقعی پروتکل آن، شرکت‌های سازمانی همچنین ۱۱ دسته اصلی را که شرکت‌های سازمانی ممکن است به آن‌ها علاقه‌مند باشند، شامل می‌شوند.

جامعه بزرگ کدنویس‌های اتر که روی ارتقای پروتکل بلاک چین کار می‌کنند، ممکن است با ارائه یک مزیت فناوری به سازمان‌های سازمانی کمک کنند. قیمت آن در نتیجه محبوبیتی که اتریوم در بازار کریپتو حفظ کرده است، ذهنیت سرمایه‌گذاران و این واقعیت که ارز رمزنگاری شده است، یک بار دیگر افزایش خواهد یافت.