منو سایت

آیا اتریوم بازیابی خواهد شد؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

همانطور که بسیاری از سرمایه گذاران فکر می کردند ادغام منجر به افزایش ارزش توکن اتریوم می شود زیرا بسیاری فکر می کردند که بازیابی اتریوم قریب الوقوع است. با این حال، بر خلاف انتظارات، قیمت ETH روند نزولی را در نظر گرفته است و سرمایه گذاران می پرسند که آیا ETH بهبود می یابد؟ قیمت‌ها به کاهش خود ادامه داده‌اند و توکن‌های ETH کاهش قیمت را به پایین‌ترین سطح دو ماهه ۱۲۸۵ دلار ثبت کرده‌اند.

توکن جدید ETH PoS برخلاف تصور تحلیلگران، از آن زمان با کاهش قیمت مواجه شده است. علیرغم افزایش تعداد کیف پول های دارای توکن اتریوم، کاهش قیمت رخ داده است.

بر اساس گزارش‌ها، از زمان مهاجرت موفقیت‌آمیز از PoW به PoS، بیش از 500 آدرس جدید اتریوم با 1000 توکن ETH وجود داشته است.

این سوال پیش می آید که آیا قیمت اتریوم بهبود می یابد؟

آیا اتریوم پس از افزایش تقاضا می تواند بهبود یابد؟

مهاجرت موفقیت آمیز از PoW به PoS لحظه ای بود که مشتاقانه در تاریخ ارزهای دیجیتال و اتریوم مورد انتظار بود. بسیاری از تغییرات سازگار با محیط زیست هیجان زده بودند که می تواند باعث شود این توکن علاقه بیشتری از طرف علاقه مندان به ارزهای دیجیتال پیدا کند. در نتیجه، چندین تحلیلگر پیش از ادغام، ETH را ذخیره کردند و پیش بینی کردند که قیمت دارایی دیجیتال پس از آن افزایش یابد.

با این حال، علی‌رغم موفقیت ادغام، توکن اتریوم به ثبت قیمت‌های پایین‌تر ادامه داده و با کمترین قیمت ۱۲۸۵ دلاری خود در دو ماه گذشته معامله می‌شود. بسیاری از دارندگان ETH تعجب می کنند که چرا قیمت ها با وجود افزایش تقاضا برای ارز دیجیتال، قبل و بعد از ادغام همچنان به نزول خود ادامه می دهند.

معمولاً، تغییرات عظیم در یک پروژه کریپتو شناخته شده است که باعث افزایش قیمت ها پس از تکمیل موفقیت آمیز می شود. با این حال، سناریو برای ارز دیجیتال ETH در سال جاری متفاوت بوده است. تجزیه و تحلیل نمودار قیمت اتریوم نشان می دهد که برای بازیابی اتریوم، ممکن است نیاز باشد که از 1600 دلار عبور کند تا بر فشار فروش فعلی غلبه کند.

علاوه بر افزایش تقاضا که با افزایش آدرس‌هایی که توکن‌های ETH را پس از ادغام نگه می‌دارند، سیگنال‌های آن را نشان می‌دهد، تجزیه و تحلیل نمودار قیمت ETH یک سیگنال فروش نسبتاً قوی را نشان می‌دهد. پس از اینکه ETH با رد شدن حدود 1800 دلار مواجه شد، قیمت به قیمت های زیر 1300 دلار کاهش یافت، که در حال حاضر به عنوان سطح پشتیبانی قابل توجهی برای توکن در نظر گرفته می شود.

علیرغم روند نزولی، اتریوم بهبود خواهد یافت زیرا ادغام زمانی که خرس‌ها برای گاوها در کل فضای کریپتو قوی بودند، بهبود می‌یابد و بر قیمت ETH و سایر ارزهای دیجیتال تأثیر منفی می‌گذارد.

اتریوم چقدر زود می تواند بازیابی شود؟

توکن اتریوم به زودی بهبود می یابد، زیرا چندین تحلیل مثبت نشان می دهد که قیمت توکن یک حرکت صعودی را از سر خواهد گرفت. افزایش تقاضا برای توکن‌های اتریوم مشهود است و قیمت‌ها به زودی منعکس‌کننده افزایش تقاضا خواهند بود و بازیابی اتریوم قریب‌الوقوع است.

تجزیه و تحلیل نمودار نشان می دهد که برای از سرگیری ETH روند صعودی، باید از 1800 دلار عبور کند. به دنبال کاهش ناگهانی فشار فروش که در حال حاضر شاهد آن هستیم، قیمت ممکن است افزایش یابد.

بازار خوشبین است و انتظار می رود توکن ETH، دومین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار، به محض شکستن سطح مقاومت، افزایش قیمت را ثبت کند.