منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • آکون آکویین برای عرضه سراسری در کنیا آماده می شود

آکون آکویین برای عرضه سراسری در کنیا آماده می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • Akoin برای عرضه سراسری در کنیا آماده شده است
  • هدف Akoin تبدیل شدن به دومین بستر پرداخت بزرگ در کنیا پس از M-Pesa است

پروژه رمزنگاری Popstar Akon Akoin برای اجرای سراسری در کنیا پس از آنکه در آزمایش آزمایشی خود موفقیت بزرگی را به دست آورد ، برنامه ریزی شده است.

آزمایش آزمایشی پروژه رمزنگاری Akon Akoin در کنیا در شهر فناوری موال غرب کنیا ، MMTC نیز انجام شد. این مرحله را برای راه اندازی ملی برنامه ریزی شده برای شروع در ماه سپتامبر آماده کرد.

به گفته سخنگوی شهر فناوری موال ، آزمایش آزمایشی Akon Akoin ، که در نوامبر 2020 آغاز شد ، به کاربران امکان داد تا معاملاتی به ارزش 5 میلیون دلار در ماه انجام دهند.

آزمایش آزمایشی امکان آزمایش دست اول سکه رمزنگاری را فراهم کرد ، زیرا ساکنان مجاز به پرداخت و دریافت پرداخت در Akoin بودند ، در میان آرایه های دیگر از سکوها ، از سکه استفاده شد.

گزارش ها حاکی از آن است که پیش بینی می شود معاملات ماهانه پس از عرضه ملی افزایش یابد و احتمالاً تا سال 2022 به 2 میلیارد دلار برسد. در آن زمان ، آکوئین تنها بستر معاملات تجاری در شهر خواهد شد.

مروری بر پروژه Akon Akoin

رمزنگاری Akoin برای کمک به کارآفرینان ، صاحبان مشاغل و فعالان اجتماعی برای انجام معاملات محلی بدون هیچ گونه مشکلی در سراسر آفریقا توسعه یافته است.

این پروژه 5000 کارگر را در شش ماه اول و 20000 کارگر را برای راه اندازی موفقیت آمیز تا پایان سال 2022 هدف قرار می دهد. توسعه دهندگان همچنین در حال کار بر روی یک رویداد بزرگ راه اندازی هستند تا پذیرش گسترده تری پس از راه اندازی ملی در سپتامبر امکان پذیر شود.

این راه اندازی شامل فعال سازی Akoin در 5000 تخت در بیمارستان همپتونز و 30،000 تراکنش در ماه با استفاده از فناوری مبادله اتمی Akoin ، خدمات بازرگانان ، و کارت های اعتباری و بدهی Akoin است.

با توجه به اینکه M-Pesa در حال حاضر بر صنعت پرداخت و پرداخت در کنیا مسلط است ، پیش بینی می شود که Akoin تا سال 2022 رتبه دوم را در این کشور داشته باشد.

فراتر از کنیا ، آزمایش آزمایشی موفقیت آمیز آکون آکویین برای پروژه شهر آکون در سنگال تقویت می شود. رمزنگاری در شهر هوشمند ، که در حال ساخت است و باید تا سال 2023 آماده شود ، پذیرفته می شود.

شرکت مهندسی ایالات متحده KE International قرارداد 6 میلیارد دلاری برای ساخت شهر هوشمند در سنگال به این خواننده اعطا کرد.