منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • آوا لبز پیشنهاد می کند که متاورس دیگر ساید به اکوسیستم خود منتقل شود

آوا لبز پیشنهاد می کند که متاورس دیگر ساید به اکوسیستم خود منتقل شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

اخیراً پلتفرم وب اختصاص داده شده به قراردادهای هوشمند برای بلاک چین، Ava Labs، در یکی از پروژه های جدید Metaverse که توسط Yuga Labs راه اندازی شده بود، حضور داشت. بر اساس گزارش ها، آژانس به مدیر متاورس Otherside توصیه کرده بود که از AVAX کار کند.

متاورس اخیراً به دلیل افزایش مشارکت در بین شرکت‌های بزرگ ارزهای دیجیتال، موضوع مورد بحث بوده است. به نوبه خود، طرح مجازی نیز به عنوان یک عنصر حواس پرتی در مواجهه با رگه نزولی که این روزها بازار ارزهای دیجیتال ارائه کرده است عمل می کند.

پیشرفت در Metaverse Otherside

آوا لبز

تا آوریل 2022، Otherside Metaverse که توسط شرکت Yuga Labs راه اندازی شد، موفقیت آمیز بود و نرخ بسیار بالایی از مذاکرات را نشان داد. با این حال، علیرغم اینکه شاخص فروش حدود 300،000،000 دلار است و از پلتفرم وب OpenSea پشتیبانی می کند، به دلیل نرخ مالیات شبکه اتر نیز به شدت مورد انتقاد قرار گرفت. از جمله نظرات منفی می توان به گرانی مجموعه و فاجعه کامل اشاره کرد.

از سوی دیگر، مدیر آوا لبز که به نوبه خود از بلاک چین رقابت در برابر ETH Avalanche پشتیبانی می کند، از فروش NFT نیز انتقاد کرد. این شرکت رمزنگاری می‌خواهد پروژه Otherside به Avalanche منتقل شود تا عملیات خود را تحت یک طرح سودآورتر بهینه کند. آوا لبز توضیح می دهد که شبکه های جایگزین یک گزینه ویژه در Avalanche هستند، به همین دلیل محبوبیت آن در مقایسه با شبکه اتر به شدت افزایش یافته است.

آوا لبز ادغام را پیشنهاد می کند، اما Otherside Metaverse تصمیم نهایی را می گیرد

آوا لبز

اگرچه پلتفرم وب آوا Labs ادغام متاورس Otherside را در شبکه اختصاصی خود پیشنهاد می کند، اما این مانع از تصمیم گیری دیگری نیز نمی شود. پروژه متاورس تصمیم خواهد گرفت که از کدام شبکه با توجه به برنامه های خود استفاده کند.

چندین بلاک چین موجود است. نه تنها آوا Labs یک طرح اختصاصی مشترک دارد، بلکه Immutable X نیز وجود دارد که رقیب بسیار نزدیکی است.

اگر Otherside Metaverse APE را در شبکه اتر ترک کند، این طرح ممکن است نامتعادل شود و البته اعتبار خود را از دست بدهد. اما همچنین خوب است به یاد داشته باشید که شبکه اتر یکی از قدیمی ترین شبکه های متاورس است. بنابراین، شرکت در این پروژه ها برای سرمایه گذاران یا طرفداران جدید مرتبط است.

در همین حال، بازار کریپتو به روند نزولی خود ادامه می دهد و افت بیش از 1 درصدی را برای بیت کوین نشان می دهد. اتریوم همچنان به تلاش برای ماندن در ارزش بین 1700 دلار ادامه می دهد، اما روند نزولی آن بی توجه نیست.

تصمیم Otherside به زودی اعلام خواهد شد. با این حال، مانند کل صنعت کریپتو، این تصمیمات نامشخص هستند، بنابراین هر چیزی ممکن است.