منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • آواتار NFT Reddit در چند ضلعی بازار راه اندازی شد

آواتار NFT Reddit در چند ضلعی بازار راه اندازی شد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

ردیت، یک پلتفرم شبکه اجتماعی محبوب، فاش کرده است که یک بازار آواتار مبتنی بر NFT راه اندازی خواهد کرد. کاربران می توانند توکن ها را با قیمت ثابت و بدون نیاز به کیف پول رمزنگاری در بازار جدید خریداری کنند.

بازار آواتار شبکه Polygon جدیدترین تجارت بزرگی است که از فناوری توکن غیرقابل تعویض (NFT) استفاده می کند. معرفی بازار آواتار، مبتنی بر شبکه چند ضلعی، بحثی را در میان کاربران برانگیخته است. MATIC Whale از عدم قطعیت برای انباشت دارایی ها استفاده می کند.

اولین NFT ردیت نهنگ ها را بیدار می کند

این شرکت با Polygon، یک بلاک چین لایه ۲ اتریوم، برای ایجاد آواتار با استفاده از ۹۰ طرح مجزا که در آینده در دسترس خواهند بود، همکاری کرد. طرح‌ها نسخه محدود هستند و شامل ویژگی‌هایی هستند که ممکن است در خارج از Reddit به عنوان تصویر نمایه مورد استفاده قرار گیرند.

NFT ها برای عموم در دسترس نخواهد بود. در عوض، آنها فقط برای افرادی با آواتار ar/کلکسیونی قابل دسترسی خواهند بود.

آنها به کاربران اجازه می دهند آواتار خود را با سایر تجهیزات آواتار و لوازم جانبی مرتبط کنند. کاربرانی که NFT را فعال کرده‌اند، با ظاهری درخشنده در تصویر نمایه‌شان از دیگران متمایز خواهند شد.

برای خرید این آواتارها به بیت کوین نیاز ندارید و آنها فروخته نمی شوند. همه آنها با یک قیمت تعیین شده قیمت گذاری شده اند و ممکن است با ارز معمولی خریداری شوند. به گزارش ردیت، هیچ ابهامی در مورد این وضعیت وجود نداشت.

به گفته این تیم، آن‌ها Polygon را برای «تراکنش‌های کم‌هزینه و تضمین‌های ثبات» آن انتخاب کردند. IntoTheBlock، یک شرکت تحقیقاتی بلاک چین، ادعا می کند که با استفاده از قیمت های پایین، “نهنگ هایی که کمتر از 10 و 100 میلیون MATIC دارند در حال تجمع هستند.”

ارزش MATIC به دلیل محبوبیت همکاری آنها با Reddit بیش از 10٪ افزایش یافت. حجم معاملات 29.68 درصد افزایش یافت زیرا دلالان برای خرید دارایی عجله داشتند و انتظار یک افزایش کوتاه مدت را داشتند.

رابطه هیجان انگیز Reddit با وب 3.0

آخرین جاه طلبی Reddit NFT اولین باری نیست که سایت با NFT ها سروکار دارد. پس از اعلام ویژگی مشابه توسط توییتر، آنها شروع به آزمایش ویژگی کردند که به کاربران اجازه می دهد از NFT های مبتنی بر بلاک چین اتریوم به عنوان تصویر نمایه خود استفاده کنند.

تیم راثشمیت گفت که این یک “آزمایش کوچک و داخلی” است و هیچ تصمیمی در مورد گسترش یا افزایش ظرفیت گرفته نشده است.

این سایت با راه‌اندازی یک صفحه اختصاصی NFT به نام nft.reddit.com و ایجاد نسخه کلکسیون‌های دیجیتالی خود، CryptoSnoos، قدمی فراتر برداشته است. کاربران Reddit از هزینه های بالا و عدم مفید بودن NFT ها در پاسخ به این پروژه انتقاد کردند.