منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • آندرس اینیستا، فوق ستاره فوتبال، برای تبلیغ بایننس هشدار داد

آندرس اینیستا، فوق ستاره فوتبال، برای تبلیغ بایننس هشدار داد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • آندرس اینیستا توسط رگولاتورهای اسپانیایی برای ترویج مبادله بایننس هشدار داده شد.
  • رگولاتورها می گویند محصولات موجود در Binance تحت نظارت نیستند.

آندرس اینیستا، بازیکن سابق بارسلونا و فوق ستاره فوتبال اسپانیا، پس از اینکه این بازیکن اخیراً صرافی Binance را ارتقا داد، توسط قانونگذاران مالی هشدار داده شد.

استاد خط میانی مجموعه‌ای از عکس‌های او را در کنار یک لپ‌تاپ منتشر کرد که وب‌سایت Binance را روی صفحه نمایش می‌داد و همچنین گوشی هوشمندی را در دست دارد که چندین بازار بزرگ ارزهای دیجیتال از جمله بیت‌کوین (BTC) و بایننس کوین (BNB) را منعکس می‌کرد.

او در شبکه های اجتماعی فالوورهای زیادی دارد و 25 میلیون دنبال کننده در توییتر و 38 میلیون در اینستاگرام دارد. این پست 270000 بار در اینستاگرام لایک شد.

بازیکن گفت: «من در حال یادگیری نحوه شروع کار با رمزارز با @binance #BinanceForAll هستم. پست او فاش نکرد که آیا شرکت برای محتوا پول پرداخت کرده است یا خیر. با این حال، او اولین ستاره فوتبالی نیست که بایننس را تبلیغ می کند.

پیش از این سوارز ستاره اروگوئه ای و رائول خیمنز مهاجم پرتغال نیز تصاویر مشابهی را منتشر کرده بودند.

آندرس اینیستا، فوق ستاره فوتبال، برای تبلیغ بایننس 2 هشدار داد
رائول خیمنز در حال تبلیغ بایننس
لوئیس سوارز در حال تبلیغ بایننس
لوئیس سوارز در حال تبلیغ بایننس

رگولاتورهای اسپانیا به آندرس اینیستا هشدار دادند

با این حال، رگولاتور بازار اوراق بهادار اسپانیا، کمیسیون ملی بازار اوراق بهادار (CNMV)، حدود 12 ساعت پس از انتشار پست اینیستا در توییتر منتشر کرد تا به بازیکن در مورد ریسک‌های سرمایه‌گذاری کریپتو هشدار دهد.

CNMV تاکید کرد که سرمایه‌گذاران باید قبل از سرمایه‌گذاری و مشاوره مالی در مورد کریپتو و ریسک‌های آن به درستی مطلع شوند. CNMV نوشت: «سلام آندرس اینیستا، دارایی‌های رمزنگاری به دلیل غیرقانونی بودن محصولات دارای خطرات مهمی هستند.

تنظیم‌کننده‌های بازار در سرتاسر جهان نسبت به ارزهای دیجیتال و پلت‌فرم‌های معاملاتی ارزهای دیجیتال که حجم زیادی از پول را مدیریت می‌کنند و فعالیت‌های آن‌ها عمدتاً کنترل نشده است، احساس ناراحتی کرده‌اند.

بایننس در حال تشدید تلاش برای بهبود روابط با تنظیم‌کننده‌های جهانی است، زیرا این شرکت در سال جاری توسط چندین دولت از جمله ایالات متحده، بریتانیا، ایتالیا، کانادا، ژاپن، سنگاپور، آلمان و سایرین مورد بررسی قرار گرفته است.

برخی از بانک های اسپانیایی حمایت خود را از Binance در اوایل سال جاری قطع کردند. در ماه ژوئیه، بانک اسپانیایی سانتاندر در بریتانیا اعلام کرد که دیگر به مشتریان خود اجازه نخواهد داد که پرداخت‌های خود را به بایننس ارسال کنند، با استناد به هشدارهای اداره رفتار مالی بریتانیا.