منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • آمار: آیا نهنگ های SHIB به معامله گران خرده فروشی و سرمایه گذاران SHIB هشدار می دهند؟

آمار: آیا نهنگ های SHIB به معامله گران خرده فروشی و سرمایه گذاران SHIB هشدار می دهند؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

نگه داشتن سکه های خود موثرترین راه برای درست کردن همه چیز برای آن سکه است. با این حال، زمانی که تعداد بسیار کمی از نهنگ‌های به اصطلاح بیشتر سکه‌ها را در اختیار دارند، می‌تواند کمی نگران‌کننده باشد. به این دلیل است که این نهنگ‌های SHIB می‌توانند به راحتی با فروش یا خرید آن سکه، بازار سکه را دستکاری کنند. اغتشاش ساختگی در بازار ایجاد می کنند و از آن سود می برند. اخیراً انباشت سکه SHIB Inu افزایش یافته است و سرمایه گذاران کمی نگران این موضوع هستند. آیا آنها باید؟ بیایید عمیق تر به چیزها بپردازیم.

طبق آمار اخیر WhaleStats، تعداد SHIB Inu در چند هفته گذشته 5.3 درصد افزایش یافته است. بیش از 153 میلیون دلار از این سکه تنها توسط 50 نهنگ اتریوم اشغال شده است که کاملاً هشدار دهنده است و همه آنها در پنجاه برتر قرار دارند. نه تنها این، WhaleStats تأیید می کند که همان نهنگ های SHIB دیروز 600 میلیارد سکه SHIB Inu جمع آوری کردند. این ممکن است نشان دهنده آن باشد که قیمت سکه SHIB Inu ممکن است در روزهای آینده افزایش قابل توجهی داشته باشد.

با توجه به این تجمع نهنگ ها و دارندگان SHIB، قیمت سکه SHIB اینو در این هفته 5 درصد افزایش یافته است. این نشان دهنده کمی بهبود در قیمت کلی سکه است که تحت تأثیر بازار نزولی اخیر قرار گرفته است. با این حال، در 2 روز اخیر تراکم بسیار بالایی وجود داشته است. نهنگ شیب در دو روز گذشته بیش از 1 میلیون معامله کرده است.

چیزی برای نگرانی وجود دارد؟

در 24 ساعت گذشته، بازار سکه SHIB Inu کمی جهش داشته است. سکه امروز 0.00001302 دلار است که 1.87 درصد افزایش یافته است. علاوه بر این، بیش از 5 درصد تغییر در نمودار هفتگی رخ داده است که به همین دلیل سکه SHIB Inu در رتبه 10 قرار دارد.هفتم تعداد ده ارز دیجیتال برتر ارزش بازار آن 7,151,397,531 دلار است که در 24 ساعت گذشته 1.97 درصد افزایش یافته است. اگرچه همه این موارد احساسات مثبتی را در مورد سکه SHIB Inu در بازار نشان می دهد، یک چیز برای نگرانی وجود دارد: حجم سکه SHIB Inu.

حجم صدا در 24 ساعت گذشته کاهش قابل توجهی داشته است. حجم این میم سکه حدود 459,610,914 دلار است که 23.90 درصد کمتر از 24 ساعت گذشته است. این به وضوح نشان می دهد که انباشت نهنگ ها چیزی بیش از دستکاری در بازار نبود.

آیا سوختن اوضاع را برای نهنگ های SHIB درست می کند؟

سوزاندن سکه یکی از موثرترین روش ها برای تغییر قیمت سکه در جهت درست است. هر چه سکه بیشتر بسوزد، به دلیل زنجیره عرضه و تقاضا، قیمت آن بیشتر می شود. وقتی توکن های کمتری وجود داشته باشد، عرضه کمتر می شود و تقاضا زیاد می شود، بنابراین قیمت به طور خودکار افزایش می یابد. سوزاندن SHIB Inu در چند روز گذشته می گوید که ممکن است سکه در چند روز آینده کمی افزایش یابد.

پلتفرم SHIB 272,140,724 توکن SHIB را در یک هفته در بیش از 100 تراکنش می سوزاند. این یک علامت مثبت برای دارندگان SHIB است. اگر احساسات و بازار فعلی ثابت بماند، SHIB ممکن است در نمودار هفتگی و روزانه کمی افزایش یابد.

افکار نهایی

اگرچه نهنگ‌های SHIB در چند روز گذشته بازار SHIB Inu را دستکاری کرده‌اند، بارقه‌ای از امید وجود دارد که قیمت آن واقعاً به دلیل سوختن افزایش یابد. قیمت در چند روز گذشته به دلیل وجود نهنگ های SHIB در نوسان بود، اما دیگر تاثیری بر بازار SHIB نخواهد داشت. آنها بازی خود را انجام داده اند.