منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • آلبانی برای تراکنش های کریپتو و ماینینگ مبتنی بر فناوری، نرخ مالیات دریافت خواهد کرد

آلبانی برای تراکنش های کریپتو و ماینینگ مبتنی بر فناوری، نرخ مالیات دریافت خواهد کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

رگولاتورهای آلبانی اخیراً در مورد آینده ارزهای دیجیتال صحبت کردند، جایی که همه چیز به وضع قوانین جدید اشاره دارد. بر اساس گزارش‌ها، دولت دولت می‌خواهد از سال آینده مالیات بر روی کریپتوها دریافت کند. این یک اقدام نظارتی در مواجهه با رشد کریپتوهای تجربه شده در کشور در ماه‌های گذشته است.

آلبانی از قوانین علیه رمزارزها در سراسر قلمرو اروپا پیروی می کند تا این موج افزایش پذیرش را متوقف کند. با این حال، نه مالیات‌ها و نه سایر مقررات مربوط به کریپتو از در دسترس قرار گرفتن این فناوری برای افرادی که به دنبال استفاده از سرمایه‌گذاری‌های غیرمتمرکز یا تراکنش‌های غیرمتمرکز هستند، جلوگیری نمی‌کند.

آلبانی می خواهد نرخ مالیاتی بر کریپتوها اعمال کند

آلبانی

اخیراً رسانه‌های خبری مختلف در آلبانی گزارش دادند که دولت ملی می‌خواهد تا سال 2023 نرخ‌های مالیاتی را بر کریپتوها اعمال کند.

اما تنظیم‌کننده‌ها به‌عنوان بخشی از پیشرفت‌های خود در فناوری، به دنبال فعال کردن سایر قوانین علیه رمزارزها در نیمه دوم سال 2022 خواهند بود. به همین ترتیب، قانونگذاران مالیاتی فضا را برای مشاوره آزاد می‌دهند، اما مشخص نیست که چه افراد یا شرکت‌هایی می‌توانند نظر خود را در مورد این موضوع بیان کنند. این پرس و جو این نظریه را اضافه می کند که کشور به دنبال ورود به روند کریپتو و درگیر شدن در موضوعات دیگری است که مکمل این فناوری هستند.

در حالی که قانون کریپتو در آلبانی عناصر اساسی را پوشش می دهد که قبلاً در کشورهای دیگر اروپا تنظیم شده بود، در مورد CBDC صحبت نمی کند. توکن های صادر شده توسط بانک مرکزی توسط کشورهایی مانند چین، روسیه و چندین کشور متعلق به اتحادیه اروپا توسعه یافته است.

استخراج کریپتو در داخل آلبانی

آلبانی

پروژه نظارتی ضد رمزنگاری در آلبانی استفاده از توکن ها و فرآیند استخراج رمزارز را مورد بحث قرار می دهد. رگولاتورهای ملی تصریح می‌کنند که کار وارد منطقه خاکستری می‌شود که با وجود تعطیلی مزارع مختلف معدنی غیرقانونی، باز هم کنترل نشده است. بر اساس پروژه کریپتو در کشور، این فرآیند استخراج رمزارز وارد دسته سود شرکت ها می شود که برای آن باید مالیات بر ارزش افزوده بیش از 15 درصد پوشش داده شود.

تا سال 2020، این کشور همچنین یک پروژه تجارت مالی متمرکز بر فناوری ایجاد می کند، اما به سطحی که پیشنهاد می شود نرسید. با این حال، کارشناسان کریپتو بر این باورند که آلبانی به دلیل رشد کنترل نشده خود و به دلیل اینکه می تواند برای پولشویی در سطح ملی مورد استفاده قرار گیرد، به دنبال تنظیم تجارت خواهد بود، همانطور که در کشورهای دیگر اتفاق افتاده است.

در همین حال، تجارت کریپتو در مرحله بهبودی خود است، جایی که توکن های اولیه مانند بیت کوین بیش از 3 درصد افزایش قیمت داشتند و چشم انداز مطلوبی را ارائه می دهند. انتظار می رود رگولاتورهای ملی اطلاعات بیشتری در مورد این پروژه رمزنگاری ارائه دهند.