منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • آزمایشگاه یوگا نسبت به هک های هدفمند محتاط است

آزمایشگاه یوگا نسبت به هک های هدفمند محتاط است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

Yuga Labs، شرکت معروف پشت سر BAYC، در مورد معامله گران فریاد زده است هدف قرار گرفته است حملات به برخی NFT ها در بیانیه منتشر شده توسط حساب کاربری این شرکت ذکر شده است که آنها در چند هفته گذشته برخی از هکرها را زیر نظر داشته اند. این شرکت اشاره کرد که هکرها در تلاش هستند تا از چندین حساب در معرض خطر برای هدف قرار دادن کاربران استفاده کنند. این بیانیه همچنین در مورد امنیت و کاربران برای گزارش هرگونه مغایرت صحبت کرده است.

آزمایشگاه یوگا هشدار هک احتمالی را در ماه ژوئن به صدا در می آورد

این پلتفرم اشاره کرد که توسعه دهندگان آن از نزدیک گروه و فعالیت های آن را در چند ماه گذشته زیر نظر داشته اند. همچنین اشاره کرد که آنها آماده حمله هستند، اما کاربران باید اطمینان حاصل کنند که جزئیات مهم خود را ایمن نگه دارند. این اولین مورد از نوع خود از آزمایشگاه یوگا نیست که در مورد یک هک احتمالی است. چند ماه پیش، یکی از بنیانگذاران این شرکت به کاربران در مورد حمله قریب الوقوع به حساب های آن هشدار داد.

در این بیانیه، این شرکت اشاره کرد که حساب توییتر آن ممکن است نقض شود. پس از اعلام این شرکت، توییتر امنیت پلتفرم خود را افزایش داد و به آزمایشگاه‌های یوگا کمک کرد تا فعالیت‌های حساب‌های رسانه‌های اجتماعی این شرکت را تماشا کنند. یکی از بنیانگذاران به کاربران هشدار داد که شرکت هیچ قصدی برای اجرای ضرابخانه های شگفت انگیز ندارد.

هکرها Premint NFT را تخلیه می کنند

پس از اعلام این خبر، عوامل مخرب به برخی از گروه‌های NFT متصل به شرکت حمله کردند و پیوندهای فیشینگ را به اشتراک گذاشتند که در نهایت باعث از دست دادن وجوه کاربران شد. در حال حاضر، این پلتفرم ادعاهای خود در مورد به روز رسانی را تایید نکرده است. این آخرین اخطار پشت سر هک یک پلتفرم NFT دیگر است. سارقان مقادیر مختلفی را در اتریوم و NFT سرقت کردند. این هک به عنوان یکی از بالاترین ها در بخش صنعت در تاریخ ثبت شده است.

Premint بستری را فراهم می کند که در آن صاحبان NFT با کلکسیونرهای معروف ملاقات می کنند. علاوه بر این، آنها به آنها اجازه می دهند به لیست های سفید بپیوندند، جایی که در نهایت NFT به آنها تعلق می گیرد. این پلتفرم بیش از 12 میلیون کاربر با بیش از 10000 NFT دارد. هک بدون نقص انجام شد و پس از بررسی های امنیتی خاص، امنیتی متوجه شد که این پلتفرم با کد مخرب توسط هکرها جاسازی شده است. این کد کاربران را بر آن داشت تا کیف پول خود را در پلتفرم تأیید کنند، اما به هکرها یک روز میدانی فرصت داد تا با دسترسی به کیف پول خود، هک را انجام دهند.