منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • آزمایشگاه یوگا با قرار جدید، نفوذ Web3 را برنامه ریزی می کند

آزمایشگاه یوگا با قرار جدید، نفوذ Web3 را برنامه ریزی می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

یوگا لبز با آخرین انتصاب مدیر ارشد بازی خود، ورود به اکوسیستم بازی Web3 را آغاز کرده است. بر اساس این اعلامیه، این اولین قرار ملاقات توسط این شرکت است زیرا همچنان به درخواست های کاربران خود پاسخ می دهد. طبق اعلام، اسپنسر تاکر، مدیر اجرایی اخیراً استخدام شده، در روزهای آینده این نقش را بر عهده خواهد گرفت. این اعلامیه ادعا می‌کند که تاکر مسئول پروژه‌های بازی خواهد بود که قرار است در Metaverse عرضه شوند.

این شرکت می خواهد Otherside را در اکوسیستم بازی راه اندازی کند

طبق بیانیه آزمایشگاه‌های یوگا، این شرکت در حال بررسی برنامه‌هایی برای راه‌اندازی پروژه بازی خود، Otherside، در Metaverse است. در ابتدای سال، Otherside پس از اینکه در 24 ساعت اول شروع به کار در بخش NFT، در مجموع 561 میلیون دلار جمع آوری کرد، ردی عظیم در بازار ارزهای دیجیتال به جا گذاشت.

در اتریوم راه‌اندازی شد و در صدر تراکنش‌های آن دوره قرار گرفت. Tucked قبلاً پس از ترک سمت خود به عنوان رئیس بخش بازی ها در Scopely و GREE، تجربه در زمینه بازی داشته است. علاوه بر این، او معاون بخش محصولات نیز بود.

آزمایشگاه یوگا بازی را به عنوان یک بخش حیاتی می بیند

تاکر در واکنش به این انتصاب در لینکدین اشاره کرد که از این قرار ملاقات خوشحال است. او اشاره کرد که آزمایشگاه‌های یوگا در چند سال گذشته به خوبی در بازار حرکت کرده است، شرکت CryptoPunks NFT نیز Meebits NFT را ایجاد کرده است. تاکر معتقد است که آینده بازی در دستان امنی است زیرا او معتقد است که دادن حق ایجاد تجربه به بازیکنان باعث تغییر در دنیای بازی خواهد شد.

آزمایشگاه یوگا در چند ماه گذشته تکرار کرده است که بازی را به عنوان یکی از جنبه های حیاتی شرکت می شناسد و در چند سال آینده روی آن تمرکز خواهد کرد. این یک شاهکار خوب برای این شرکت است که در حال حاضر در جایگاه برتر مجموعه های NFT قرار دارد. آزمایشگاه‌های یوگا همچنان در حال رشد هستند و این شرکت اخیراً یک دور مالی را تکمیل کرده است که ارزش آن نزدیک به 4 میلیارد دلار بوده است. این شرکت همچنین از ابتدای سال 2022 بیش از 60 کارمند را استخدام کرده است که تعداد کل آنها تا پایان سال به 100 اینچ خواهد رسید.