منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • آرون راجرز QB Packers برای دریافت حقوق NFL به بیت کوین

آرون راجرز QB Packers برای دریافت حقوق NFL به بیت کوین

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تفکیک TL;DR:

  • آرون راجرز از گرین بی پکرز اکنون بخشی از حقوق خود را به بیت کوین می پذیرد.
  • او همچنین ۱ میلیون دلار بیت کوین را به طرفدارانش هدیه داد تا «آینده پول» را در دسترس آنها قرار دهد.
  • ارتباط ورزش-کریپتو بسیار قوی تر می شود.

آرون راجرز، مدافع گرین بی پکرز، به لیست رو به رشد ورزشکارانی پیوست که در حال حاضر بخشی از حقوق خود را با ارزهای دیجیتال می‌پذیرند.

آرون راجرز به بیت کوین باند واگن می پیوندد

در پست اینستاگرامی خود در روز دوشنبه، فوق ستاره فعلی لیگ ملی فوتبال (NFL) فاش کرد که بخشی از دستمزد او در این فصل به بیت کوین (BTC) پس از مشارکت او با Cash App، یک سرویس پرداخت موبایلی وابسته به Square Inc. که به کاربران امکان خرید و فروش بیت کوین را نیز می دهد.

راجرز بر این باور است که بیت کوین آینده پول است، به همین دلیل است که از پذیرش حقوق خود با آن هیجان زده است. طبق گزارش‌ها، کوارتربک Packers از زمان شروع حرفه‌اش در سال 2005 بیش از 256 میلیون دلار درآمد داشته است. برای این فصل، انتظار می‌رود که او حدود 22 میلیون دلار به ازای Over the Cap بدست آورد.

من در مورد بیت کوین هیجان زده هستم زیرا این آینده پول است. با ارزش، فوق العاده امن است و هیچ کس نمی تواند با آن دست و پنجه نرم کند. به همین دلیل است که من با Cash App همکاری می کنم تا امروز بخشی از حقوق خود را به بیت کوین بگیرم.

آرون راجرز همچنین یک میلیون دلار بیت کوین به طرفداران خود هدیه داد تا ارز دیجیتال را در دسترس آنها قرار دهد.

ورزشکاران در Crypto

علاقه و پذیرش ارزهای دیجیتال در دنیای ورزش از سال 2021، از حمایت مالی گرفته تا توکن‌های طرفداران، پرداخت حقوق در ارزهای دیجیتال و غیره، قوی‌تر شده است.

در 18 ژوئن، Cryptopolitan گزارش داد که لیگ بسکتبال نخبگان کانادا قصد دارد شروع به پرداخت بخشی از حقوق بازیکنان به بیت کوین کند. اسطوره فوتبال لیونل مسی نیز برخی از بسته های خوش آمدگویی خود به پاریسن ژرمن (PSG) را دریافت کرد که با ارز رمزنگاری شده بومی این باشگاه یعنی PSG دلار پرداخت می شد.

طبق گزارش ها، ماه گذشته، الکس کرونیله اولین بازیکن حرفه ای فوتبال بود که شروع به پذیرش بخشی از حقوق خود در بیت کوین کرد.