منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • آدرس‌های Ethereum Shark و Whale بازگشته‌اند، افزایش 50 درصدی قریب‌الوقوع

آدرس‌های Ethereum Shark و Whale بازگشته‌اند، افزایش 50 درصدی قریب‌الوقوع

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

دومین ارز دیجیتال بزرگ اتریوم (ETH) از ابتدای سال 2022 تا کنون بیش از 65 درصد آسیب دیده است. احساسات سرمایه گذاران در مورد قیمت عمدتاً نزولی است، همچنین چشم انداز کل بازار، با توجه به بحران نقدینگی که صنعت را آزار می دهد. با این حال، اگر تاریخچه قبلی بازار تکرار شود، اتر ممکن است شاهد افزایش 50 درصدی نسبت به قیمت فعلی باشد.

کوسه‌های اتریوم و نهنگ‌ها دوباره در حال خرید قوی هستند

با توجه به اطلاعات بازار توسط Santiment، آدرس‌های کوسه و نهنگ با قیمت‌های فعلی، دوباره اتر را به شدت انباشته می‌کنند. پلت فرم متریک روی زنجیره گزارش شده است آدرس‌های اتریوم که بین 100 تا 100 هزار سکه دارند، 1.9 درصد از عرضه ETH در گردش را در عرض سه هفته جمع‌آوری کردند. این نشان دهنده بیش از 2.32 میلیون ETH است.

آخرین بار فعالیت مشابهی در اکتبر / نوامبر 2020 مشاهده شد که اتر با ارزش سه رقمی معامله می شد. فقط در حدود پنج هفته، آدرس‌های کوسه و نهنگ بیش از 2.1 درصد از عرضه ETH در گردش را خریداری کردند. این مرحله از انباشت قوی قبل از افزایش 50 درصدی قیمت اتر در آن زمان بود.

در حالی که آشکار است که قیمت ارزهای دیجیتال به دلیل هرج و مرج مداوم بازار و سیاست‌های پولی سخت‌گیرانه متوقف شده است، اتر ممکن است در صورت تکرار روندهای بازار، کمابیش شاهد افزایش مشابه باشد.

علاقه باز به اتر افزایش می یابد، در حالی که بیت کوین دنباله رو می شود

طبق داده‌های Coinglass، در میان انباشت نهنگ‌ها، علاقه باز به معاملات آتی اتریوم نیز در 24 ساعت گذشته 2.58 درصد افزایش یافته است. این تا حدودی نشان دهنده علاقه بازار و جریان سرمایه به اتر است. Binance با 1.96 میلیارد دلار OI در صدر جدول قرار دارد و OKEx و Bitget به ترتیب با بیش از 905 و 788 میلیون دلار در رتبه های بعدی قرار دارند.

در همین بازه زمانی، بزرگترین ارز دیجیتال بیت کوین با تغییر منفی 1.94 درصدی در سود باز آتی دنبال می شود.

آدرس های Ethereum Shark و Whale بازگشته اند، افزایش 50 درصدی قریب الوقوع 1