منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • آخرین نظرسنجی کریپتو نشان می دهد که سال 2023 توسط گاوها رهبری خواهد شد

آخرین نظرسنجی کریپتو نشان می دهد که سال 2023 توسط گاوها رهبری خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

بازار کریپتو یکی از تاریک ترین دوره ها را از زمان پیدایش خود، یعنی زمانی که بیت کوین ایجاد شد، پشت سر گذاشته بود. اگرچه سال به تدریج به پایان می رسد، اما بازار هیچ نشانه ای از جهش صعودی نشان نداده است. با این حال، یک نظرسنجی جدید blockchain.com نشان داده است که معامله گران با احساسات صعودی عظیم وارد سال جدید می شوند. بر اساس نظرسنجی جدید، معامله گران همچنان متعهد به پیوستن به باند واگن کریپتو هستند، علیرغم زحمات شرکت هایی مانند FTX تا پایان امسال.

معامله گران علیرغم اتفاقاتی که در بخش کریپتو رخ داد، حرکت نکردند

کل بازار دارایی‌های دیجیتال تا 70 درصد در پشت بیت‌کوین سقوط کرد و در نوامبر 2021 به بالاترین حد خود رسید. با این حال، این اقدام پاسخ‌دهندگان نظرسنجی را منصرف نکرد و حدود 40 درصد ادعا کردند که دارایی‌های دیجیتالی را پس از سقوط در اختیار دارند. . این نظرسنجی در 22 دسامبر منتشر شد و حدود 40000 کاربر وب سایت اکسپلورر آن در طول سال ترجیح خود را انتخاب کردند.

گفته می شود این نظرسنجی در اواخر نوامبر انجام شده است. نتیجه نظرسنجی blockchain.com همچنین نشان داد که معامله‌گران بیشتری متوجه شده‌اند که برای آینده قابل پیش‌بینی به خرید دارایی‌های دیجیتال بیشتری ادامه خواهند داد. با چالش‌های بیت‌کوین، بیشتر آنها همچنان انتخاب می‌کنند که در سال آینده با این دارایی بایستند.

تفکیک نظرسنجی blockchain.com

علاوه بر خرید، بیش از 40 درصد از شرکت‌کنندگان ادعا کردند که صحبت‌ها درباره دارایی‌های دیجیتال و اتفاقات این بخش در طول مهمانی‌های کریسمس آغاز می‌شود. به این ترتیب، blockchain.com پذیرفت که به دارایی های دیجیتال کمک می کند تا مخاطبان بیشتری را جذب کنند. جدای از احساسات سرمایه گذاران در چندین دارایی دیجیتال، مکان های جغرافیایی مانند نیجریه یکی از بالاترین تعداد معامله گرانی است که مایل به خرید این دارایی در سال آینده هستند. نیمی از پاسخ دهندگان در برزیل ادعا کردند که در سال جاری کریپتو خریداری کرده اند و همین تعداد نیز اعلام کردند که در سال 2023 بیشتر خرید خواهند کرد.

در حالی که 50 درصد از شرکت کنندگان در نیجریه گفتند، امسال دارایی های دیجیتالی را خریداری کردند، حدود 60 درصد از پاسخ دهندگان نظرسنجی blockchain.com ادعا کردند که در سال آینده دارایی های دیجیتالی را خریداری خواهند کرد. نقطه مقابل آن کشورهایی مانند آلمان و ایتالیا هستند که کاربران در مورد دارایی ها تردید دارند. تنها 31 درصد از پاسخ دهندگان در ایتالیا ادعا کردند که در حوزه کریپتو کار کرده اند و کمی بیش از 20 درصد ادعا کردند که این دارایی را در سال 2023 خریداری خواهند کرد. در همین راستا، تنها 30 درصد از پاسخ دهندگان از آلمان تأیید کردند که دارایی را خریداری خواهند کرد. سال آینده.