منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • آئودیوس یک میلیون دلار از دست هکرها می‌گیرد

آئودیوس یک میلیون دلار از دست هکرها می‌گیرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

پلتفرم پخش موسیقی غیرمتمرکز Audius دارد اعلام کرد اوایل صبح امروز حدود 1 میلیون دلار به هکرهای ناشناس از دست داد. طبق گفته پلتفرم استریم، به اشتباه یک پیشنهاد مخرب را تصویب کرد که باعث شد بیش از 5 میلیون دلار از توکن های این پلتفرم منتقل شود. با این حال، در بیانیه ذکر شده است که هکر توانسته است کمی بیش از 1 میلیون دلار را دور بزند. این شرکت گفت که هکرها پس از درخواست پیشنهادات از جامعه خود توانستند از نیاز آن برای اتخاذ یک تصمیم اجماع استفاده کنند.

چیدمان ذخیره سازی Audius نادرست است

بر اساس این بیانیه، پیشنهاد انتقال بیش از 18 میلیون توکن AUDIO به این پلتفرم ارسال شد که جامعه آن را تایید کرد. در توییتی توسط اولین فردی که متوجه این پیشنهاد مخرب شد، هندل اشاره کرد که هکر پس از طرح اولیه پیشنهاد، خود را به عنوان تنها متولی قرارداد قرار داده است. بعد از این رویداد، آدیوس بعداً متوجه شد که تعداد بیشتری از توکن‌های موجود در خزانه آن از بین رفته است.

با این دانش، پلتفرم هیچ گزینه دیگری جز تعلیق تمام تراکنش‌های مربوط به توکن‌ها در تمام بلاک چین‌ها، از جمله قراردادهای هوشمند، نداشت. در توییتی توسط شرکت تحلیلی PeckShield، گفته شد که این نقص ناشی از ناهماهنگی‌های کشف شده در چیدمان ذخیره سازی Audius است. در حالی که هکر قبلاً بیش از 6 میلیون دلار از توکن داخلی را گرفته بود، آنها را رها کرد و به قیمت 1 میلیون دلار فروخت.

هکرها به تخریب بخش کریپتو ادامه می دهند

پس از تخلیه، سرمایه‌گذاران گرد هم آمدند تا اطمینان حاصل کنند که بر حداکثر لغزشی که باعث شد غلبه کنند. با این کار، اکثر آنها شروع به خرید مجدد کردند که به محافظت از سرمایه‌گذاران دیگر در برابر فروش توکن‌هایشان کمک می‌کرد که می‌توانست شاهد یک چرخش نزولی عظیم باشد. همانطور که وجود دارد، این پلتفرم رویدادهای رخ داده را روشن نکرده است زیرا اکثر سرمایه گذاران برای شفاف سازی در مورد این موضوع به توییتر مراجعه کرده اند.

با تمام نشانه ها، این شرکت در حال آماده سازی گزارشی در مورد مقیاس موضوع است. با این حال، از ارائه تحلیل دقیق در صفحه توییتر خود خودداری کرده است. موضوع هک‌ها اخیراً در بخش کریپتو غالب شده است، زیرا آزمایشگاه‌های یوگا به کاربران هشدار دادند که مراقب حساب‌های خود به دلیل احتمال هک احتمالی حساب‌های خود باشند. اگرچه چند ماه پیش هشدار قبلی داده شده بود، اما هیچ اتفاقی نیفتاده است. با این حال، توییتر امنیت اطراف حساب این شرکت را در صورتی که هکرها سعی در نفوذ به آن داشته باشند، افزایش داده است.